%50 İndirimli ICX Satışı Fırsatını Kaçırma! 🔥

%50 İndirimli ICX Satışı Fırsatını Kaçırma - crypto.com
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM


%50 İndirimli ICX Satışı!

Crypto.com'ait The Syndicate (indirimli satış) platformundaki ICON (ICX) listesini duyurdu. Tüm Crypto.com Coin (CRO) stake yapanlar, 500.000 USD değerinde ICX için %50 indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 26 Mayıs 2020 Salı günü Crypto.com Exchange'de başlayacak.

Satış Tutarı ve Abonelik Fiyatı:

Satılacak Toplam ICX: 500.000 USD değerinde
İndirim oranı: %50
The Syndicate Tahsisi: Her katılımcının listeleme etkinliğine uygulanabilecek maksimum CRO miktarı, aşağıda gösterildiği gibi Crypto.com Exchange'de Stake Edilen CRO miktarına bağlı olacaktır.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Wallet

Crypto.com walllet, kullanıcıların kendi özel anahtarını kontrol etmeleri imkanını sunuyor.


Crypto.com tam bir merkezi olmayan ürün teklifi elde etmeye bir adım daha yaklaşan Crypto.com Cüzdanını başlattığını duyurdu. Crypto.com Cüzdanı sayesinde müşteriler, özel anahtarlarının mülkiyetini kazanırlar ve kripto parayı doğrudan blockchain'de özgürce gönderip alırlar.

Bağımsız bir mobil uygulama olarak sunulan Crypto.com Cüzdan'ın temel özellikleri:

Tam Denetim: Kullanıcılar kripto para ve anahtarları üzerinde tam denetime sahiptir. 12/18/24 kelimelik kurtarma ifadesiyle mevcut merkezi olmayan tüm cüzdanları Crypto.com Cüzdanına kolayca aktarın.
Güvenlik: Özel anahtarlar, müşterinin cihazında yerel olarak şifrelenir, parola, biyometri ve 2 faktörlü kimlik doğrulama ile korunur.
Esneklik: Kripto paraları tercih edilen onay hızında ve ağ ücretinde gönderin
Kolaylık:
 Crypto.com tarafından sunulan çeşitli kripto para finansal hizmetlerine kolayca erişmek için Crypto.com Uygulamasını kullanın.

Crypto.com Cüzdan, tüm düzeydeki kripto para kullanıcıları için tasarlanmıştır - yeni başlayanlar ilk işlemlerini yapmak için nazikçe yönlendirildiklerinden kendilerini rahat hissedecekken, deneyimli kullanıcılar diğer kripto para cüzdanlarında bulunan ortak özelliklerde önemli iyileştirmeler görecektir (özellikle yedekleme kurtarma ifadesi ve kripto gönderme / alma).
Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Avrupa'daki MCO Visa Kartları için doğrudan yükleme özelliği

Kullanıcılar artık MCO Visa Kartlarını ücretsiz olarak Kredi / Banka kartları ile doldurabilirler. Ayrıca, kart sahipleri MCO Visa Kartlarını Kripto para cüzdanından (BTC, ETH, LTC ve XRP) ek olarak SEPA banka havalesi yoluyla finanse edebilir.

MCO Visa Card'ınızı yüklemek için herhangi bir ücret alınmaz. Buradaki talimatları uygulayın.

MCO Visa Kartı, Visa lisansıyla Wirecard Card Solutions Ltd (“WDCS”) tarafından verilir. WDCS, Finansal Davranış Otoritesi tarafından Elektronik Para Yönetmeliği 2011 uyarınca elektronik para hizmeti faaliyetleri yürütme yetkisine sahiptir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Kanada'dan Crypto.com Kartına Yeşil Işık!

Bugün, Crypto.com Singapur (Ekim '18), Amerika Birleşik Devletleri (Temmuz '19) ve Avrupa'da (Nis'20) lansmanlarını takiben Kanada'daki MCO Visa Card programını başlatmaya hazırlandıklarını açıkladı.

MCO Visa Card, yıllık veya aylık ücrete tabi olmayan kartlar, belirli kartlar için havaalanı lounge erişimi, ücretsiz ATM para çekme, dokun ve öde işlevi ve yabancı işlem ücreti içermeyen ön ödemeli bir karttır.

Visa MCO kartı, müşterilerin kimliklerini doğrulama da dahil olmak üzere üç dakika içinde programa kaydolmalarını sağlayan Crypto.com uygulaması kullanılarak rezerve edilebilir. Uygulama sayesinde, müşteriler kart kullanımını ve işlemlerini yönetebilir ve kartı parmak uçlarıyla engelleyebilir veya blokeyi kaldırabilir. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların kripto para satın almasına, satmasına, depolamasına, göndermesine ve izlemesine olanak tanıyor ve fiat para birimini herhangi bir para birimi dönüştürme ücreti olmadan kripto para biriminden dönüştürülmüş olarak harcamalarına izin veriyor.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski