VET Artık Crypto.com Soft Staking'de! %2'ye Kadar Kazanma Fırsatı 🔥

VET Artık Crypto.com Soft Staking'de
Kriptosozluktv.com olarak Crypto.com'dan en yeni önemli detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz!

Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7


VET Artık Crypto.com Soft Staking'de, %2'ye Kadar Kazanma Fırsatı!

Crypto.com Soft Staking'e Vechain'in (VET) eklendi. Bu da Crypto.com Exchange kullanıcılarının Exchange'de yatırılan ve tutulan VET'de %2'ye kadar para kazanma keyfini çıkarmalarına izin veriyor. Yeni VET ilavesi ile Crypto.com Soft Staking artık BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO, CRO, LINK, XTZ, BCH ve VET dahil 15 kripto para birimini destekliyor.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve herhangi bir taahhüt süresi gerekmez. Faiz, ilgili kripto para biriminde günlük olarak ödenir ve bekleyen emirlerde yer alan fonlar ve Sendikadaki etkinliklere abone olmak için kullanılan CRO da dahil edilir.

Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye, kullanıcıların CRO stake seviyesine göre belirlenir:

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski