Türk Şirketinden Kripto Para: Işıklar Coin 🔥

Işıklar Coin Nedir?
Işıklar Grubu bünyesinde yer alan ve sektörde 50 yılı aşkın tecrübesi bulunan Işıklar İnşaat Malzemeleri A. Ş. Blockchain teknolojisi ile Coin dünyasına adım atıyor.

Işıklar Coin Web: https://bit.ly/2W3zQk5
Işıklar Coin White Papper: https://bit.ly/3b6nWKy
Platform hakkında detaylar: https://bit.ly/2L0xYm8

İnşaat malzemeleri sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesi bulunan Işıklar Grubu kısa bir süre önce yeni bir sadakat platformu oluşturdu. Bu platforma "ISIKC" adını verdi. Ayrıca Işıklar Grubu, bu platform kullanılabilmesi için Işıklar Coin adlı bir kripto parayı da piyasaya sürdü. Işıklar Coin, CoinMarketCap'te yeralan bilgiye göre de CoinTiger adlı bir borsada işlem görmeye başladı. Ayrıca Işıklar Grubu tarafından yapılan son açıklamada Işıklar Coin FATBIT kripto para borsasında da listelendiği ve bu bilginin KAP'a da iletildiği yer aldı. KAP bildirisine buradan ulaşabilirsiniz.
Işıklar Coin Nedir? (ISIKC) 

Işıklar Coin, ISIKC Blockchain tabanlı sadakat platformu teknolojisinde ve aynı zamanda son derece rekabetçi yapı malzemeleri pazarında çok deneyimli profesyonellerin bir araya geldiği özel bir ekip tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Diğer tüm Blockchain tabanlı uygulamalar gibi, ISIKC platformu da ISIKC sembolü altında çalışan Işıklar Coin adıyla destekleniyor. Işıklar Grubu ile işlem yapan ortaklar ve bayiler her ürün siparişi ve/veya hizmet taleplerinde bu kripto paradan kazanabilecek ve satın alınan malzemelerde de indirim kazanabilecekler. Bu sistem ISIKC kripto para tutma modellerine dayanacak.


Projenin hayırseverlik ve toplumsal kalkınma faaliyetlerine katılan çok aktif bir kurumsal sosyal sorumluluk kolu bulunduğu ifade ediliyor. Şirket, öğrencilere burs vermek ve sağlık hizmetlerine yardım etmek adına da ISIKC fonlarını kullanacak. Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı'nı desteklemek için ISIKC token satışlarının toplam gelirlerinin %1'ini bağışlamayı taahhüt etti.

ISIKC Sadakat Programı

Şirket, ISIKC Sadakat Programının, bayilerine ve iş ortaklarına iskonto olarak sunulan avantajlara, doğrudan sahip oldukları ISIKC token sayısı ve Işıklar Grubu'nun yıllık cirosuna olan doğrudan katkılarıyla ilişkili olan basit ve anlaşılır bir işleyiş süreci olacağını ifade ediyor. Sadakat programının Işıklar Grubu çatısı altında bulunan tüm şirketler ve iştirakler için geçerli olması, bu programın birden çok sektöre yayılmış tek bir platform durumuna getirmesi bekleniyor.

Satışar ise buradan devam ediyor:  https://bit.ly/2L0xYm8

Işıklar Coin ekibinin konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:
Kişisel hesaplarınızda tuttuğunuz ISIKC sayısını ve Işıklar şirketler grubu için oluşturduğunuz yıllık ciroyu hesaplamak için iki ana gösterge vardır.

Bu programı mümkün olduğunca basit bir şekilde yaptık ve böylece bu programdan tasarruf edip işinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
 
Işıklar Coin Yol Haritası

Işıklar Coin web sitesinde 2019'un Eylül ayından 2021'in 3. çeyreğine kadar bir yol haritası paylaşmış. 2020'nin 2. çeyreğinde yol haritasında bahsettikleri gibi kripto para listeleme siteleri olan Coinmarketcap ve Coingecko'ya eklendi. CoinTiger ve FATBIT adlı iki kripto para borsasında da listelendi. CoinMarketCap bağlantısına buradan ve CoinGecko bağlantısına da buradan ulaşabilirsiniz.
Işıklar Coin Web: https://bit.ly/2W3zQk5
Işıklar Coin White Papper: https://bit.ly/3b6nWKy
Platform hakkında detaylar: https://bit.ly/2L0xYm8
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski