Crypto.com'un Kripto Para Kartı, Şimdi 31 Avrupa Ülkesinde! 🚀

MCO Visa Card
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz!

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM


MCO Visa Card Şimdi Avrupa'da

Avrupa'daki 31 yeni pazarda bulunan Crypto.com'un kartı, dünyadaki en yaygın kripto para kartı haline geldi.

Crypto.com, MCO Visa Kartlarını Avrupa'daki 31 ülkeye göndermeye başladığını duyurdu ve bu da onu Asya, AB ve ABD'de tek kripto para kartı sağlayıcısı haline getirdi. 31 Avrupa ülkesinin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Crypto.com'un MCO Visa kartı, 2018'de Singapur'da piyasaya sürüldüğünde piyasadaki ilk kartlardan biriydi ve şu anda dünyanın en yaygın kartı oldu. O zamandan beri, kripto para kart pazarı iyice büyüdü. Şimdi ise Crypto.com kartlarını yaklaşık 530 milyon kişilik adresli bir pazar olan 27 AB üye ülkesi de dahil olmak üzere Avrupa'daki 31 ülkeye gönderiyor.Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com'dan Kripto Para Sektöründe En Büyük Sigorta Poliçesi: 360 Milyon $!

Crypto.com Lloyd's Syndicate 2012'de Arch Underwriting tarafından yönetilen 100 milyon ABD Doları tutarında sigorta poliçesi sağlamıştı. 11 Mayıs tarihli duyuruya göre yeni poliçe, Crypto.com'un toplam sigorta kapsamını 360 milyon dolara çıkaracak. Şirket, tüm kripto para sektöründe en büyük sigorta kapsamına sahip olduğunu iddia ediyor. Fiziksel hasar veya tahribat ve üçüncü taraf hırsızlığına karşı 2 milyondan fazla kullanıcı tabanı için güvenlik korumasını önemli ölçüde genişletecektir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.


Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski