Chiliz ve UFC Ortaklığı! 🔥🔥🔥

Chiliz ve UFC Ortaklığı!
Dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları (MMA) organizasyonu Ultimate Fighting Championship (UFC), UFC hayranları ve en sevdikleri savaşçıları arasında daha fazla katılımı sağlamak için Blockchain spor şirketi Chiliz ile ortaklık kurdu.

Chiliz, UFC Ortaklığı ile MMA'ya Geçiyor


UFC, ortaklığın haberlerini 7 Mayıs 2020'de yayınlanan bir basın açıklamasıyla duyurdu. Basın açıklamasına göre Chiliz, UFC'nin dünyadaki spor tutkunlarının kitlesine ulaşmayı hedefliyor! Münhasır ortaklık ayrıca Socios.com platformundaki tanıtım faaliyetleri aracılığıyla UFC markasını büyütmek için sayısız fırsat yaratmaya yardımcı olacaktır.

Ortaklığın bir parçası olarak, hem Fan Token'ları hem de Chiliz'in yerel dijital token'ı olan CHZ'nin sahipleri UFC ürünlerine erişebilecek. Özellikle UFC MMA dövüşlerine bilet satın alabilecekler.

UFC hiyerarşisi için, Chiliz ile işbirliği, MMA markasını dünya çapında genişletme çabalarının bir parçası olarak görülüyor. Son yıllarda; UFC, MMA sahnesini dünya çapında 318 milyondan fazla taraftarla en başarılı spor eğlence markalarından biri haline getirdi ve Conor McGregor ve Khabib Nuramagomedov gibi sporcuları dünyaya tanıttı.

UFC, genel olarak kriptoların artan popülaritesinden ve özellikle Chiliz platformundan fan etkileşimini teşvik etmeyi umuyor.


Ayrıca; Türk şirketinden kripto para: ışıklar coin

UFC, etkinliklerinden birine sponsor olmak için 2018 yılında şirketle ortaklık yapan Litecoin Vakfı ile kripto para benimsenmesini teşvik etme geçmişine sahiptir. Yılın başlarında, dövüş sporu franchise'i, UFC markalı tokenize koleksiyonlar yaratmak için Dapper Labs ile bir anlaşma imzalamıştı.

Global Spor Arenasını Belirlemek


UFC ortaklığı, dünya genelindeki spor markalarıyla yapılan stratejik işbirliklerinin sonuncusudur. Kripto Sözlük TV tarafından daha önce bildirildiği üzere Chiliz; Juventus, Galatasaray ve Paris Saint Germain gibi birçok popüler Avrupa futbol kulübü ile ortaklık kurdu.

Şubat 2020'de, Blockchain spor şirketi, İspanyol futbol devleri Barcelona ile dijital bir fan token programı başlatmak için bir anlaşma imzalamıştı. Barca Fan Token'ı (BAR) ile Chiliz, taraftarların kulübün karar verme sürecine katılmalarına izin veriyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski