500 TL'lik Bitcoin Kazanmaya Devam! Hadi Gel, Sen de Kazan! 🔥

27 Mart tarihinde toplamda 3 ay sürecek olan haftalık 500 TL'lik Bitcoin verilecek yarışmanın 5. haftasının kazananı da bugün belli oldu! Yarışma hala devam ediyor, 7 hafta daha 500 TL'lik Bitcoin dağıtmaya devam. Utopia Türkiye yarışmasına katılım sen de en çok aktif olduğun her hafta 500 TL'lik Bitcoin kazanmak istiyorsan buradan katıl!

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Utopia Türkiye yarışmasının 5. haftasının kazananını bugün açıklandı! Utopia yazılımını buradan indirmiş ve Utopia Türkiye kanalında 5. haftanın en aktif kullanıcısı olmuş "HannibalBARCA" adlı kullanıcıyı buradan tebrik ediyoruz! 😊 Sen de en çok aktif olduğun her hafta 500 TL kazanmak istiyorsan Utopia Adım Adım rehberine bakmayı unutma! 💪

Kazanan "HannibalBARCA" adlı kullanıcının Bitcoin adresini Utopia Türkiye kanalı üzerinden Bitcoin adresini istedik. Kendisine en kısa sürede 500 TL'lik Bitcoin ödülünü transfer edeceğiz.
Ödeme Kanıtı Eklenecektir
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski