500 TL'lik Bitcoin Kazanmaya Devam Ediyorlar! Sen Neden Yoksun? 😎

500 TL'lik Bitcoin Kazanmaya Devam Ediyorlar! Sen Neden Yoksun?
27 Mart tarihinde 3 ay sürecek olan haftalık 500 TL'lik Bitcoin verilecek yarışmanın 4. haftasının kazananı da belli oldu! Geriye kaldı tam 8 hafta! Utopia Türkiye yarışmasına katılım sen de en çok aktif olduğun her hafta 500 TL'lik Bitcoin kazanmak istiyorsan buradan katıl!

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Utopia Türkiye yarışmasının 4. kazananını açıklıyoruz! Utopia yazılımını indirmiş ve Utopia Türkiye kanalında 4. haftanın en aktif kullanıcısı olmuş "Whiplash" adlı kullanıcıyı buradan tebrik ediyoruz! 😊 Sen de en çok aktif olduğun her hafta 500 TL kazanmak istiyorsan Utopia Adım Adım rehberine bakmayı unutma! 💪

Kazanan "Whiplash" adlı kullanıcının Bitcoin adresini Utopia Türkiye kanalı üzerinden Bitcoin adresini istedik. Kendisine en kısa sürede 500 TL'lik Bitcoin ödülünü transfer edeceğiz.

Kurulum ve kanala katılım işlemleri için adım adım anlatılan rehberimizden yararlanabilirsiniz. Rehber için tıklayın: https://www.kriptosozluktv.com/2020/03/500-tl-lik-bitcoin-kazanma-sansi.html
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski