Waves.Exchange, Koronavirüs ile Mücadele için Yardım Kampanyası Başlattı!

Waves.Exchange, Koronavirüs ile Mücadele için Yardım Kampanyası Başlattı!
Koronavirüsü tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına almaya devam ediyor. Dünya çapında 1.2 Milyon insanı enfekte ettiği teyit edilmiş vaka sayısı ve 70 binden fazla hayatını kaybetmiş insan mevcut. Bu noktada dünya çapındaki büyük organizasyonlar salgına karşı bir araya geldiler. Kripto para piyasasından koronavirüs'e karşı dikkat çeken son kampanya ise Waves Exchange'ten geldi. Waves #CryptoCOVID19 kampanyasına katılarak ticaret ve kripto para topluluklarına ulaştı.

Orijinal #CryptoCOVID19 kampanyası The Giving Block ve GITCOIN projeleri tarafından bir yardım hareketi olarak başlatıldı. Waves.Exchange 10.000 USD bağış yaparak bu çabaya katıldı.

Waves.Exchange, COVID-19 ile Mücadele için Yardım Kampanyası Başlattı

Waves.Exchange, #CryptoCOVID19 kampanyasının daha geniş kripto para ve ticaret topluluklarının dikkatini çekebileceğinden ve yardım kuruluşlarına küresel salgının yayılmasıyla mücadelede yardımcı olabileceğinden emin. Koronavirüs pandemisine karşı mücadeleye katıldıklarını duyurdular. Waves.Exchange tarafından yapılan duyuruya göre kripto para endüstrisinin en çok yardıma ihtiyacı olanları korumak için bu ortak düşmana karşı birlikte durması gereken belirleyici bir an olduğunu bildirildi.

Daha önce The Giving Block ve GITCOIN tarafından başlatılan #cryptoCOVID-19 girişiminin bir parçası olarak Waves.Exchange kendi yardım kampanyasını başlatıyor. 10.000 USDT'den fazla gelir olacağı tahmin edilirken hepsinin Koronavirüs'e karşı yardım kuruluşlarına bağışlanacağını ifade ediliyor.

Ortakların ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların tam listesini şu adreste bulabilirsiniz: https://bitcointuesday.org/COVID19/AboutCOVID19


Waves.Exchane'in Kampanyası Hakkında

Amaç, Koronavirüs (COVID19) salgınının 1 Haziran 2020'den önce zirveye ulaşıp ulaşmayacağını tahmin etmektir. Kullanılan ana metrik, önceki 7 gün boyunca dünya çapında tescil edilmiş YENİ onaylanmış vakaların toplam sayısıdır.

Kampanya katılımcıları iki tahminden birini yapabilir:

  • Evet, küresel haftalık yeni vaka sayısı 1 Haziran 2020'ye kadar zirveye ulaşacak ve azalmaya başlayacak
  • Hayır, küresel haftalık yeni vaka sayısı 1 Haziran 2020'den sonra zirve yapacaktır.
İki tahmin seçeneğinin her biri için Waves.Exchange özel bir token yayınladı:
  • EVET token'ı: COVID-DWN-JUN20
  • HAYIR token'ı: COVID-UP-JUN20
Bir tahmin yapmak için Waves.Exchange'te karşılık gelen bir token satın almanız gerekir. Token'ı alabileceğiniz sayfa: https://bit.ly/34dDNW1

Hem COVID-DWN-JUN20 ("iyimser belirteç") hem de COVID-UP-JUN20 ("kötümser belirteç") isteğe bağlı olarak dinamik olarak değişir. Güncel fiyatı https://waves.exchange/prediction adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz kadar token satın alabilir ve tahminlerde bulunabilirsiniz.

Tahmininiz doğru çıkarsa eğer satın aldığınız her kazanan token için 1 USDN ödül alırsınız. Örneğin: 5 DWN token'ı satın alırsanız ve salgın 1 Haziran'dan önce zirveye ulaşırsa, 5 USDN kazanırsınız. Ancak 1 Haziran'dan önce 3 DWN jetonu ve 2 UP jetonu ve pandemi zirveleri satın alırsanız, yalnızca 3 USDN kazanırsınız.

Aldığınız USDN ile ne yapacağınıza siz karar verirsiniz: onları tutabilir veya yardım kurumuna bağışlayabilirsiniz.

Akıllı sözleşme, kampanya tarafından oluşturulan tüm işlem ücretlerini otomatik olarak #SavetheChildren, International Medical Corps, SOS Children USA vb. yardım kurumlarına bağışlayacak olan #cryptoCOVID-19'a tahsis edecektir.

Teknik Detaylar: Waves.Exchange Pandeminin Yayılmasını Nasıl İzleyecek?

Waves.Exchange tarafından yapılan açıklamaya göre John Hopkins Üniversitesi Sistem Bilimi ve Mühendisliği Merkezi tarafından sağlanan verileri kullandıkları belirtildi. JHU, ABD'nin önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir ve koronavirüs pandemisi hakkında önde gelen küresel bilgi kaynağıdır. CSSE, GitHub veri havuzundaki verileri sürekli olarak https://github.com/CSSEGISandData/COVID-19 adresinde güncel tutar.

● Veriler, özel olarak oluşturulmuş bir akıllı sözleşmeye aktarılır. Tüm tahmin kampanyası, akıllı sözleşme üzerinde merkezi olmayan bir şekilde yürütülür. Kampanya sona erdiğinde, akıllı sözleşme doğru bir tahminde bulunan katılımcılara otomatik olarak USDN aktarır.

Sonuç Olarak:

Kripto para tarihinde ilk kez tüm endüstri ortak bir amaç için savaşmak ve topluma yardım etmek için birleşti. Waves, Koronavirüs pandemisine karşı mücadelede aktif bir rol oynamaktadır. Tahmin kampanyasına katılarak en çok ihtiyaç duyulan yerde gerçek bir etki yaratabilirsiniz.

Token'lar için ödediğiniz para, pandemiden etkilenen en savunmasız gruplara, özellikle de çocuklara yardımcı olacağı ifade ediliyor. #cryptoCOVID-19, Kripto Sözlük dışında CoinTelegraph, CoinDesk, Blockonomi, Crypto Globe ve diğer medyalarda da yer aldı.


Okuyucularımızı da bu haberleri olabildiğince paylaşmasını rica ediyoruz!
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski