Sınırlı Üretim Crypto.com Ledger Nano S Hediye! 🔥

crypto.com exchange
Çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com'a dair haberleri Kripto Sözlük TV üzerinden aktarmaya devam ediyoruz 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

%50 İndirimli VeChain!

Crypto.com, Syndicate platformunda VeChain (VET) listesini duyurmaktan mutluluk duyar! Tüm Crypto.com Coin (CRO) sahipleri, toplamda 500.000 Amerikan dolarına kadar VeChain (VET)'leri %50 indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 28 Nisan 2020 Salı günü Crypto.com Exchange'de başlayacak.Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.


"Gear Up to Stake Up" başlıyor!

Crypto.com, "Gear Up to Stake Up" etkininliğini başlatıyor! Crypto.com Exchange'deki CRO sahipleri Apple ürünleri kazanma şansı yakalıyor! Ödüller ise 1x 16" Macbook Pro, 2x Yeni Macbook Air, 3x iPad Pro, 4x iPhone 11 Pro, 20x Airpods Pro.
Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.


Sınırlı Üretim Crypto.com Ledger Nano S Hediye!

Crypto.com, sınırlı üretim Ledger Nano S hediye ediyor! Ledger çevrim içi mağazasına entegrasyonunu kutlamak için, 20 adet sınırlı üretim Crypto.com Ledger Nano S donanım cüzdanını ödül olarak sunan bir Lucky Draw'ı duyurdu.

Başlangıç: 17 ​​Nisan 2020 06:30 UTC
Bitiş: 8 Mayıs 2020 06:30 UTC


8 Mayıs 2020'ye kadar, Crypto.com App kullanıcıları şanslı çekilişi şu şekilde girebilir:

  • Arkadaşlarına Crypto.com Pay uygulaması aracılığıyla yeni bir kullanıcıyla kripto para gönder çekilişe katıl.
  • Hediye kartı satın alma: Crypto.com Uygulamasında hediye kartı satın alımlarında harcanan her 150 dolar için çekiliş hakkı kazan
17 Nisan 2020'den önce Crypto.com Uygulamasına kaydolmamış kullanıcılar için geçerlidir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.


1 BTC İçin Çekilişe Katılın!

Crypto.com, Exchange'de 10.000 dolarlık CRO ve 1 BTC (özel Bonus) ile 10.000 dolar kazanmak için Arenaya girin!

Uygun katılımcılar 10.000 dolar değerinde CRO ödülü ve 1 BTC (Özel Bonus) paylaşacak. Uygun Katılımcılar, CRO Trading güçlendiricisini kullanarak 1 BTC özel bonusunu kazanma şanslarını artırabilir!

Süre:
Başlama: 20 Nisan 2020 Pazartesi, 00:00 UTC (08:00 HKT)
Bitiş: 27 Nisan 2020 Pazartesi, 00:00 UTC (08:00 HKT)

Uygunluk:

Yarışma süresi boyunca 2.000 CRO veya daha fazla CRO sahibi tüm Crypto.com Exchange kullanıcıları kazanç için hak kazanırlar!

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:

Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Kripto Para Birimlerinde Desteklenen Ekonomist İstihbarat Birimi Araştırması

Crypto.com, yaptığı bir araştırma ile insanların %20'si şu anda kripto para kullanmadıklarını ancak gelecek yıl kullanmayı planladıklarını söyledi, Covid-19 endişeleri benimsenmeyi hızlandırabilir.

Farkındalık ve kullanım eğilimleri zaten yüksek

Crypto.com halkın dijital ödemeler ve nakitsiz bir geleceğin evrimi hakkındaki davranışlarını ve düşüncelerini derinlemesine inceledi.

Bu araştırma, kripto para birimi dünyası için ilginç bir zamanda geliyor; küresel kriz, ABD ulusal borcunun geçen hafta benzeri görülmemiş bir şekilde 24 trilyon dolara çıkmasına sebep oldu ve beraberinde hiperenflasyonun yol açtığı bir pandemi sonrası durgunluk endişelerini getirdi. Bu, hükümetler tarafından kripto para pazarlarına fayda sağlayabilecek yaygın niceliksel genişleme çabalarıyla birleştiğinde, BTC gibi değer mülkleri deposu yoluyla koruma sağlayan en iyi performans gösteren kripto para birimlerine olan ilgiyi yeniden canlandırdı.

Araştırmanın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Kripto Evlat Edinmeyi Artırmak için TV-TWO ile İşbirliği Yapıyor

Crypto.com, ve kripto para için dünyanın önde gelen içerik keşif platformu TV-TWO, ortaklaşa kripto paraların benimsenmesini sağlamak için bir ortaklık duyurdu.

Aylık 1.1 milyondan fazla aktif kullanıcı, TV-TWO uygulaması aracılığıyla en sevdikleri kripto para içeriği ile TV-TWO'dan yararlanıyor. Eğlence ve eğitimi birleştiren kullanıcılar, her şeyin kripto giriş ve çıkışlarını inceler. Kripto benimsemesini daha da artırmak için TV-TWO, kullanıcılarına kripto para dünyasında güvenli bir şekilde gezinme önerileri sunar. Kripto para ile ilgilenen kullanıcılar TV-TWO'ya girer ve ihtiyaç duydukları her kripto para hizmetini tek bir yerde bulabildikleri Crypto.com'a yönlendirilir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski