1 Ayda 3 Ledger Verdiğimiz Çekiliş Bitmek Üzere, Hadi Sen de Katıl! 🔥

Icrypex'in desteğiyle Ledger Wallet çekilişi bitmek üzere!
Kripto Sözlük olarak Icrypex'in desteğiyle yeni bir Ledger çekilişi başlattığımızı 9 Mart tarihli yazımızda bildirmiştik. Toplamda tam 1 ay süren çekilişimizin artık sonuna geliyoruz. Yarın Kripto Sözlük Youtube kanalında gerçekleşecek olan çekilişte 3 şanslı kişiye Ledger hediye ediyoruz! 1 Nano X ve 2 Nano S hediye ettiğimiz bu çekilişe katılmak için son şansınız, katılmayı sakın unutmayın! 💪

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:

Toplamda 1 ay sürecek Ledger çekilişinin kazananları Kripto Sözlük Youtube kanalımızdan videoda açıklanacak. Takipte kalın!

Icrypex formu:
Icrypex Telegram:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski