Ethereum eRUSH Nedir ve Madenciliği Nasıl Yapılır? PROOF OF LIVE 🔥

ethereum erush madenciliği
Madenciliğe yeni bir bakış açısı getiren Ethereum eRUSH (EER) ekibi kullanıcılarına diğer madencilik sistemlerine göre çok daha farklı bir kolaylık sağladığını ifade ediyorlar. Detaylar aşağıda ama tüm sorularınız için isterseniz Ethereum eRUSH Türkçe Telegram'ına da buradan katılabilirsiniz: https://bit.ly/3aMrW3N

10 Dakikada Ethereum eRUSH Madenciliğine Başlayın!

Madencilik anlayışına tamamen farklı bir kolaylık getiren Ethereum eRush (EER) sayesinde isteyen herkes 10 dakika içerisinde madenciliğe başlayabiliyor. Ethereum eRUSH ekibi, madenciliğine başlayanların her blokta açığa çıkan 16.384 EER'den payını aldığını belirtiyor. Ayrıca Ethereum eRUSH ekibinden öğrendiğimize göre günlük ortalama olarak sisteme 20 yeni madenci giriyor ve ödül noktasında 2999 adet EER stake eden birisi 40 birim ödül alıyorsa 299 EER stake eden bir kişi 4 birim ödül alıyor. 

Ayrıca Ethereum eRush ekibi kazançların nasıl çekileceğine dair şu yorumda bulunuyor:
Kullanıcılarımız stake edilen miktarı 90 gün sonra cüzdanlarına çekebilir ancak çekim yapılırsa madencilik sonlanacaktır.


PROOF OF LIVE ile Yeni Nesil Madencilik 

Proof of live algoritmasının icadı ile dünya genelinde yeni nesil bir madencilik/mining anlayışı ortaya çıktı. Bu yeni nesil madencilik algoritmasına dayanan Ethereum eRush (EER), madenciliğe tamamen farklı bir kolaylık getiriyor. Ayrıca, Ethereum eRUSH (EER) Proof of live madencilik sisteminden çıkmış ilk kripto para olduğunu da söylemek isteriz.

Çok basit bir biçimde isteyen herkes, sadece 10 dakikalık bir işlem hemen madenciliğe başlayabilir. Tabii ki bu noktada madencilik yapan kullanıcıların bilgisayarları 24 saat açık olması, internete bağlı olması ve ayrıca Pol Miner programının da aktif olması gerekir. Paylaşılan bilgiye göre madencilik sürecinde, blok çözüldüğünde yeni kontrata imza atılıyor. Madencilik yapan kullanıcı stake ettiği miktara göre her blokta açığa çıkan 16.384 Ethereum eRUSH (EER)'tan payına düşeni alıyor.


Ethereum eRush (EER)'ın toplam arzı 24.092.240 adettir. Her 730 blokta bir bölünme (halving) gerçekleşiyor. Bölünme gerçekleştiğinde, tıpkı diğer bölünmelerde olduğu gibi her blok çözüldüğünde ortaya çıkan ödül yarı yarıya azalıyor. Bu da madencilere düşecek payı azaltıyor. Fakat madencilere düşen pay teknik olarak azalsa da bunun tıpkı Bitcoin'de olduğu gibi Ethereum eRUSH'ın değerini artırmaya yönelik bir hamle olduğunu söylemeliyiz.

Can Alıcı Özellik: AlfaNumerik Not ile Transfer!

Ethereum eRush (EER)'in önemli özelliklerinden birisi ise Memo ile beraber alfanumerik metin gönderme imkanı sunuyor. Ethereum eRush ekibi Alfanumerik not ile transfer hakkında şunları söyledi:


Dünyada hiçbir kripto para transfer ederken yanında sınırsız not yazma özelliği sunmuyor ve AlfaNumerik özelliği sayesinde transferi yapan kişi karşı tarafa transfer hakkında istediği uzunlukta bir not yazabiliyor.
E-Ticaret Entegrasonu

Ethereum eRush (EER) ekibi, e-ticaret siteleriyle entegrasyonunun basit birkaç işlem ile 1 saat içerisinde yapılabildiğini ve şirketlerin hemen kripto para ödemeleri almaya hazır hale getirdiklerini ifade ediyor. Bu sayede Ethereum eRUSH'ın kripto para ödemeleri ile işlem yapmak isteyen e-ticaret işletmelerinin önündeki 
en büyük engelleri kalkıyor.

Ethereum eRUSH Hangi Borsalarda Var?

Ethereum eRUSH şu an için 
Sistemkoin ve Coinsbit'te Bitcoin (BTC) ile işlem görüyor. Ancak Ethereum eRush (EER) tarafından yakın zamanda Çin borsalarından olan IDCM'de de listeleneceği duyumunu da aldık.

Ethereum eRUSH Madenciliği Nasıl Yapılır?

Ethereum eRush (EER) madenciliği yapabilmek için öncelikle içerisinde en az 0.2 Ether olan bir Ethereum cüzdanınız bulunmalı. Ardından madencilik için infura.io gibi bir web3 sağlayıcısı ve bir miktar Ethereum eRUSH sahibi olmanız gerekiyor. (minimum 100 EER, maksimum 2999 EER) Ethereum eRUSH hakkında tüm detayları da buradan bulabilirsiniz: https://bit.ly/2Xc5Q6O

Madencilik ile ilgili aklınızdaki tüm soruları bu video ile yanıtlayabilirsiniz
Ethereum eRUSH Bağlantıları:

Web sitesi: www.erush.org
Türkçe Telegram: https://bit.ly/3aMrW3N
Telegram: https://bit.ly/3bPuzBV
Twitter: https://bit.ly/3aLRYUy

Ethereum eRUSH kontratını buradan inceleyebilirsiniz: https://bit.ly/349AKy6
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski