Crypto.com Pay ile Artık Ledger Alabilirsin ve %20 Geri Ödemeden Yararlanabilirsin! 💪

Crypto.com sitesiyle ilgili yeni gelişmeler!
Çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com'a dair haberleri Kripto Sözlük TV üzerinden aktarmaya devam ediyoruz 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://t.me/Cryptocom_TR

Crypto.com Pay ile Artık Ledger Alabilirsiniz!

Crypto.com Pay'in Ledger çevrim içi mağazasına başarıyla entegrasyonunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ledger artık Crypto.com Pay üzerinden BTC, LTC, ETH ve XRP ile birlikte CRO'yu kabul edecek.

Entegrasyon ile artık Crypto.com Pay kullanarak Ledger ürünleri için ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, CRO kullanarak yapılan satın alımlar için %20'ye kadar geri iade alabilirsiniz.

Crypto.com Pay'ın Ledger çevrim içi mağazasına başarıyla entegrasyonunu kutlamak için, sınırlı sayıda üretilen Crypto.com Ledger Nano S Ledger çevrimiçi mağazasında başarıyla 120 ABD Doları veya daha fazla alışveriş yapan ilk 20 Crypto.com kullanıcısına sunulacak.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com ile Kripto Para Kazan!

Crypto.com'da Crypto Earn ile BTC ve ETH için artırılmış faiz oranı! %6.5'a kadar kazanın!

Crypto Earn Nedir?
Crypto Earn, kullanıcıların kripto para birimlerini yatırmasına ve BTC, ETH, XRP, LTC, TUSD, PAX, USDC'de yıllık %8'e kadar kazanmalarına izin verir. Crypto Earn artık TAUD eklenmesiyle BTC, ETH, LTC, XRP, BNB, TUSD, PAX, USDC, MCO, BAT, LINK, CRO, MKR, DAI, PAXG, EOS, XLM, ATOM, XTZ dahil 22 kripto parayı destekliyor. Faizler 1 ay veya 3 ay vadeli mevduat parasıyla haftalık olarak ödenir. Kullanıcılar en az 500 MCO stake yaparak daha fazla kazanç elde eder.
Buradan ulaşabilirsiniz: https://crypto.com/en/earn.html


Ayrıntıları Crypto.com'da bulabilirsiniz!
Bitcoin Cash (BCH) Artık Crypto.com Soft Staking'te!

Ödemeler ve kripto para birimi platformu olan Crypto.com bugün, Crypto.com Exchange kullanıcılarının 0.75'e kadar keyfini çıkarmasına izin veren Bitcoin Cash (BCH)'i Crypto.com Soft Staking'e eklediğini duyurdu. Yeni BCH ilavesi ile Crypto.com Soft Staking artık BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO, CRO, LINK, XTZ ve BCH gibi 14 kripto para birimini destekliyor.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve herhangi bir taahhüt süresi gerekmez. Faiz günlük olarak ilgili kripto para biriminde ödenir ve bekleyen emirlerde yer alan fonlar ve Sendikadaki etkinliklere abone olmak için kullanılan CRO da dahil edilir.


Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye, kullanıcıların CRO bahis seviyesine göre belirlenir:

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Crypto.com'da 3x3 Kampanyası!

Crypto.com Kripto Alımları İçin %3.5 kredi kartı ücretinden feragat edeceğini ve ayrıca, temel gıda satın alımları ve teslimatında da %20'ye kadar geri iade edeceğini duyurmuştu.

3x3 kampanyasının duyurusunu yapan ve kampanyanın devam etmesi için gösterdiği çabalardan doları herkesten teşekkür ederiz. Teklifleri hayata geçirecek içeriğe sahip olmak istiyoruz. Birkaç örnek ile aşağıdakilerden birini seçebilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz!

Kripto parayla alımlarda kredi kartından feragat edilen %3.5 ücretin geri iade edilmesi ve kredi kartından %0 ücret ile kripto para alımına odaklanmak isterseniz:
 • Kredi kartı ücreti karşılaştırması ile Bitcoin ya da kripto para satın alın
 • Bitcoin ya da kripto para Crypto.com uygulamasından nasıl satın alınır
 • Crypto.com neden yeni başlayanlar için kripto para satın almak için en iyi yerdir
 • Neden Bitcoin / kripto para satın almak için iyi bir zaman olduğunu düşünüyorsun

MCO Visa Card / Giftcard ücret iadesine odaklanmak istiyorsanız:
 • Crypto.com ile nihai sosyal mesafe kılavuzu
 • Bir hafta boyunca MCO Visa Card / Giftcard ile alışveriş yapıyorum, ne satın alıyorum ve ne kadar tasarruf ediyorum
 • Pandemi sırasında temassız / nakitsiz yaşamı nasıl uygularım

ABD'ye özel - nihai temassız kılavuzu:
 • DoorDash, Dominos, UberEats, Instacart, vb. İle Apple Pay / Samsung Pay'de MCO Visa Card'ı %10 geri ödemeyi destekleyen markalar ile kullanın
 • Temassız dağıtım seçeneğini seçin
 • Kapınıza ihtiyaçlarınızı getirin
 • Para iadesinin tadını çıkarın
Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://t.me/Cryptocom_TR
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski