Crypto.com'dan Yeni Gelişmeler!

Crypto.com'dan Yeni Gelişmeler!
Çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com'a dair haberleri Kripto Sözlük TV üzerinden aktarmaya devam ediyoruz 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://t.me/Cryptocom_TR


Crypto.com Kripto Para Alımları İçin %3.5 Kredi Kartı Ücretinden Feragat Ediyor


Önümüzdeki üç ay boyunca (Nisan, Mayıs, Haziran), bütün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisine karşı Crypto.com destek sağlamak için bir dizi önlem sunacağını açıkladı.

Crypto.com'un kurucusu ve CEO'su Kris Marszalek şunları söyledi:


Küresel Koronavirüs salgın herkesin yaşamını etkiledi ve şimdi bütün ülkelerin ekonomisini mahvediyor. Bu zor zamanlarda, şanslı bir konumda bulunan işletmelerin geri verme sorumluluğu vardır. Bugün, önümüzdeki üç ayı global olarak kullanıcılarımız için biraz daha kolay hale getireceğini umduğumuz üç önlem sunuyoruz.

  • 3 ay boyunca tüm kullanıcılar için kripto para birimi satın alımlarında %3,5 kredi / banka kartı ücretinden feragat ediyoruz.
  • MCO Card ile temel satın alımlar için artan indirimler (gıda, yiyecek ve teslimat)
Desteklenen markalar: Uber Eats, Deliveroo, Foodpanda, McDonald's, Domino's Pizza ve WalMart. Kısa süre içinde ek markalar eklenecek. Başlangıçta, indirimin uygulanması 2-3 iş günü sürebilir.
  • Crypto.com Pay - Yiyecek teslim ve yiyecek hediye kartı alımlarında çifte ödül
Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:

Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.


%25 İndirimli Ethereum (ETH)!

Crypto.com Exchange, CRO stakerleri için 250.000 USD tahsisatla %25 indirimli Ethereum sunacak.

Crypto.com The Syndicate Lite platformunda Ethereum (ETH) listesini duyurdu. Tüm Crypto.com (CRO) belirteçleri, %25 indirimli 250.000 USD değerinde ETH için indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 14 Nisan 2020 Salı günü Crypto.com Borsası'nda başlayacak.

Satış Tutarı ve Abonelik Fiyatı:

  • Toplam ETH Arzı: 250.000 USD değerinde ETH
  • İndirim oranı: %25 
Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski