500 TL'lik Bitcoin (BTC)'i 3. Kazanan Belli Oldu! Yarışma Devam Ediyor! 🔥

Bitcoin nasıl kazanılır
27 Mart tarihinde 3 ay sürecek olan haftalık 500 TL'lik Bitcoin verilecek yarışmaya nasıl katılabileceğinizi burada anlatmıştık.

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Destek İçin Utopia Telegram:

Şimdi ise yarışmamızın 3. kazananını açıklıyoruz! Utopia yazılımını indirmiş ve Utopia Türkiye kanalında 3. haftanın en aktif kullanıcısı olmuş "Scrof" adlı kullanıcıyı tebrik ediyoruz! 😊 Sen de 500 TL kazanmak istiyorsan Utopia Adım Adım rehberine bakmayı unutma! 💪

Kazanan "Scrof" adlı kullanıcının Bitcoin adresini Utopia Türkiye kanalı üzerinden birazdan Bitcoin adresini istedik. Kendisine en kısa sürede 500 TL'lik Bitcoin (BTC)'i transfer edeceğiz.

Kazanan kullanıcıya gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
Ödeme kanıtı

Kurulum ve kanala katılım işlemleri için adım adım anlatılan rehberimizden yararlanabilirsiniz. Rehber için tıklayın: https://www.kriptosozluktv.com/2020/03/500-tl-lik-bitcoin-kazanma-sansi.html
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski