Crypto.com ile Travala Güçlerini Birleştiriyor

Crypto.com ile Travala Güçlerini Birleştiriyor
Crypto.com çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren bir şirket. Bundan sonra ara ara sizlere Kripto Sözlük TV üzerinden Crypto.com'dan haberler aktarmaya başlayacağız. 😊

Crypto.com ile Travala adlı seyahat rezervasyon şirketi arasında stratejik ortaklık anlaşması imzalandı. Bu anlaşmaya göre artık Travala.com'da Crypto.com üzerinden ödeme yapılabilecek. Daha detaylı açıklamak gerekirse bu entegrasyonla birlikte kullanıcılar Crypto.com üzerinden Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP ile ve Crypto.com'un kendi coin'i olan CRO ile de ödeme yapabilecekler.

Crypto.com ile Travala.com Güçlerini Birleştiriyor!

Blog yazısında bildirildiğine göre, 1 milyondan fazla Crypto.com kullanıcısı artık 230 ülkede, 2 milyondan fazla otel ve konaklamada %40'a varan indirimler kazanabilecek.

Merkezi Hong Kong olan kripto para ödeme sağlayıcısı Crypto.com, 27 Şubat'ta kripto para dostu seyahat platformu Travala ile güçlerini birleştirdiğini açıkladı. Gerçekleştirilen iş birliği ile Crypto.com'un ödeme uygulaması, Travala'nın web sitesine entegre edilecek ve platform üzerinde rezervasyon yapılması sağlanacak. bu sayede müşteriler bu entegrasyon aracılığıyla rezervasyon işlemlerinde kripto para kullanımı çok kolaylaşacak; çünkü öncesinde müşteriler, kripto para kullanarak işlem yapmak istediklerinde transfer işlemlerini elle yapmak zorundaydılar.

Crypto.com Pay ve 25 Farklı Kripto Para İle Rezervasyon İmkanı!

Güçlerini birleştiren iki şirket, Crypto.com Pay'in 1 milyon kullanıcısının artık Travala.com sayesinde 230 ülkede 2 milyon konaklama seçeneğine erişebileceğinin altını çizdi.

Travala müşterileri de Crypto.com Pay'i kullanarak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve Crypto.com'un kripto parası CRO ile ödeme imkanı bulacaklar. Travala.com ise kredi kartı ve Paypal'ın yanı sıra Crypto.com Pay ve 25 farklı kripto para ile ödeme alıyor.

Crypto.com CEO'su Kris Marszalek, Cointelegraph ile gerçekleşen bir basın bülteninde Travala.com'un kripto para topluluğunda tanınan bir marka olduğunu ifade etti. Travala.com CEO'su Steve Hipwell, gerçekleşen ortaklığın kripto paranın kitlesel yaygınlık kazanmasına ve kripto para ödemelerinin bir daha geniş kitlelere yayılmasına yardımcı olacağını ifade etti. 
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Resmi ortaklık, Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:

Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.
Crypto.com Pay Checkout Satıcıları için Yeni Katılım Platformu

Dünyanın öncü kripto para birimi platformu olan Crypto.com, satıcıların Crypto.com Pay Checkout hizmetine kaydolmaları için yeni katılım platformunun lansmanını duyurdu. Platformun lansmanını kutlamak için, Crypto.com Pay Checkout'a kaydolan yeni satıcılar 6 ay boyunca platformda yer edinme ücreti ödemeyecekler.

Crypto.com'un resmi Twitter hesabından duyurusu yapıldı:


Crypto.com Pay Checkout aracılığıyla, çevrim içi satıcılar müşterilerine, Crypto.com platformu tarafından desteklenen bir çevrimiçi ödeme çözümü olan Crypto.com Pay'i kullanarak başta BTC olmak üzere ETH, XRP, LTC ve 
Crypto.com'un kripto parası CRO gibi kripto para birimleriyle müşterilerine ödeme yapma seçeneği sunabilirler. Satıcılar ise istedikleri fiat para birimindeki ödeme tutarı garanti edildiğinden, fiyat dalgalanmasından endişe etmeden kripto para birimini tercih edebilirler. Crypto.com Pay Checkout çözümünü entegre etmek için teknik bilgi gerekmez, tek yapmanız gereken çevrim içi mağazaya eklenen birkaç satır koddur ve basit bir e-ticaret platformu eklentisi şeklinde kullanılabilir.

Crypto.com Pay Checkout sistemine katılmak ve platform hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!
Crypto.com MCO / CRO Dust Dönüşümü Ekliyor!

Crypto.com, kullanıcıların kripto paralarınından kalan küsüratlarını MCO veya CRO'ya dönüştürmesine olanak tanıyan Crypto.com uygulamasına sıkça istenen bir özellik olan "Dust Dönüştürme" özelliğini ekliyor. Artık kullanıcılar kripto para işlemlerinden kalan küsüratlarını MCO veya CRO token'larına dönüştürebilir ve diğer kripto para işlemlerinin komisyonlarında bu token'ları kullanabilirler. Bu sayede küsürat halinde kalan kripto paralarınızı değerlendirebilirsiniz!

Crypto.com Twitter üzerinden kullanıcılarına müjdeyi verdi!


Crypto.com dust dönüşümüyle ilgili detayları buradan öğrenebilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski