Crypto.com Hakkında Önemli Gelişmeler!

Crypto.com Hakkında Önemli Gelişmeler!
Çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com'a dair haberleri Kripto Sözlük TV üzerinden aktarmaya devam ediyoruz 😊


Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://t.me/Cryptocom_TR


Crypto.com, Üç Kripto Vergi Sağlayıcısıyla Ortaklık Yapıyor

Crypto.com, kullanıcılara kesintisiz vergi raporlama hizmetleri sunmak için üç kripto vergi sağlayıcısıyla ortaklık yapmaya hazırlanıyor. Özellikle ödemeler konusunda öncü kripto para birimi platformu olan Crypto.com, önde gelen üç vergi sağlayıcısıyla ortaklıklarını duyurdu. Topluluğun isteklerine yanıt veren ve bu alanın önemi göz önüne alındığında, Crypto.com bu alandaki lider konumda olan CoinTracker, CryptoTrader.Ta x ve Token Tax ile ortaklık kurdu.

Kripto paraların benimsenmesi arttıkça, dünyadaki ülkeler kripto para birimleri hakkında vergi raporlarını zorunlu kılmaya başladı. Örneğin, ABD İç Gelir Hizmeti, bireylerin kripto para birimleri için vergi beyannamesi hazırlamaları gerektiği açıklandı. Diğer ülkeler için de benzer şartlar mevcut. Crypto.com'un ortaklıkları, kripto para birimi kullanıcıları için mümkün olduğunca basit hale getirir ve Crypto.com ekosisteminde sunulan hizmet portföyünü de genişletiyor. Detayları Cointelegraph'tan öğrenebilirsiniz.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:


Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com TrueGBP (TGBP), TrueAUD (TAUD) ve TrueCAD'i (TCAD) listeledi!

Kripto para birimi platformu olan Crypto.com, Uygulamasında TrustToken'ın TrueGBP (TGBP), TrueAUD (TAUD) ve TrueCAD (TCAD)'i listelediğini açıkladı. Geçtiğimiz yıl TrueUSD (TUSD)'nin başarılı bir şekilde listelenmesinin ardından, Crypto.com dijital varlıkların benimsenmesini sağlamak için stabilcoin seçimini genişletiyor.


TrustToken Hakkında

TrustToken, ekonomik fırsatları herkese açık hale getirmek için finansal altyapıyı modernize etmeyi hedefler. 2017 yılında kurulan TrustToken ekibi, Airbnb, AMEX, Apple, Coinbase, Facebook ve Google'dan yetenekli insanlardan oluşuyor.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Pay Satıcı Faturalandırmasını Başlattı

Crypto.com, kripto para birimi ile ödeme yapmak isteyen müşterilere fatura oluşturmak ve göndermek için Crypto.com Pay satıcıları için faturalandırma özelliklerinin lansmanını yaptı.

Satıcılar, Crypto.com Pay'ı kullanarak ücretsiz kripto para faturaları oluşturabilir. Bir faturada listelenen öğeler fiat para biriminde fiyatlandırılır ve fatura alıcıları, Crypto.com Uygulamasındaki Crypto Pay özelliğini kullanarak faturayı kripto para birimi (BTC, ETH, XRP, LTC veya CRO) ile çözebilir. Ödeme tutarı daha sonra satıcının tercih ettiği fiat para birimine çevrilir. Dönüştürülen fiat tutarı, kripto para birimlerinde fiyat dalgalanması riskini ortadan kaldırmak için sabitlenmiştir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Çevrim dışı ve Sanal Etkinliklerde Kripto Para Kabul Edebilmek İçin Oveit ile Ortaklık Yapıyor!

Kripto para birimi platformu olan Crypto.com ve deneyim ekosistemleri için tek duraklı bir çözüm sunan yenilikçi bir fintech şirketi Oveit, kripto paranın entegrasyonunu da içeren stratejik bir ortaklık duyurdu. Entegrasyon ile 3.500'den fazla çevrim dışı ve sanal etkinlik organizatörü, Crypto.com Pay aracılığıyla 1.5 milyondan fazla etkinlik görevlisinin kripto para ödemelerini kabul etmek için Oveit'in platformunu artık kullanabilir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:


Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

LINK ve XTZ ile Günlük Kazanmayı Seviyor, Ama Onları Kilitlemekten Nefret mi Ediyorsunuz? 🔒

Crypto.com, Soft Staking ile şimdi LINK ve XTZ'de %2'ye kadar kazanç sağlanabileceğini duyurdu.
Crypto.com Exchange kullanıcılarına Crypto.com Soft Staking'e Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ) eklediğini açıkladı. Borsaya yatırılan ve Borsada tutulan LINK ve XTZ'de %2'ye varan kazanç sağlanabileceğini ifade ediyorlar. İki token'ın da eklenmesiyle, Crypto.com Soft Staking artık BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO, CRO, LINK ve XTZ dahil 13 kripto para birimini destekliyor.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve "kilitleme" gerekmez. Faiz günlük olarak ilgili kripto para biriminde ödenir.

Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye, kullanıcıların CRO staking seviyesine göre belirlenir.


Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski