Merkezi Olmayan Bir Dünyaya Adım Atarken Crypto.com'un Buluşmasını Kaçırmayın 🔥🔥🔥

Etkinliğe katılmak için tıklayın:

Geçtiğimiz günlerde Crypto.com, VISA ile anlaştığını ve kendilerinin MCO Visa Kartlarının İngiltere'de dağıtıldığını duyurmuşlardı. Crypto.com hakkında bilgi almak, Visa kartıyla alakalı gelişmeler hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz bu buluşmayı kaçırmayın!

Etkinlik, 19 Mart'ta Türkiye saatiyle 13:00'da online şekilde gerçekleşecek. Katılımcılardan Mariana Gospodinova Crypto.com'un AB planlarından bahsederken ardından tüm sorularınızı yanıtlamak için Crypto.com'un CEO'su Kris Marszalek sizlerle olacak. Katılımcılar $MCO kazanma şansı yakalayacak.

Crypto.com'a üye olmak için tıklayın: http://bit.ly/39X7JI7
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski