Crypto.com'daki Son Gelişmeler

Crypto.com Soft Staking Yayında!

Crypto.com'un misyonu, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmaktır. Küresel olarak kripto para biriminin benimsenmesini artıran ürünler oluşturmayı taahhüt ediyor. Crypto.com Exchange kullanıcıları için avantajları en üst düzeye çıkarmak için, Crypto.com Soft Staking'i kullanıcılara Exchange'de tutulan kripto para birimlerinde %5'e kadar ödül kazanmanın yeni bir yolunu sunuyor.

Soft Staking'in Ana Özellikleri:

  • Faiz günlük olarak ilgili kripto para biriminde ödenir
  • Ödüller esnek bir vadede sunulur ve "kilitlenme" gerekmez
  • Faiz, kullanıcılar tarafından 6 ay boyunca CRO miktarına göre değişir
  • Desteklenen 11 kripto para birimi: BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO ve CRO
Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye, kullanıcıların CRO seviyesine göre belirlenir:

Crypto.com'un soft staking özelliğini Twitter üzerinden duyurdu:


İlgili blog yazısına göre,Ödül kazanmaya başlamak için Crypto.com Exchange'e giriş yapın, "Stake&Earn" sekmesine tıklayın, ardından faiz ödemelerini etkinleştirebileceğiniz "Soft Stake" menüsüne gidin. Kripto para cinsinden minimum bahis tutarı ve ilgili faiz oranları için lütfen "SSS" bölümüne bakın.
Crypto.com, Exchange Kullanıcılarını Ödüllendiriyor!

Crypto.com, Exchange'in başarılı bir şekilde başlatılmasının ardından topluluğu ödüllendiriyor. 
Kripto para birimi platformu olan Crypto.com, başarılı bir şekilde başlatılan Crypto.com Exchange platformuna katılan tüm kullanıcılar için uzun zamandır devam eden topluluğunu olağanüstü bir aylık promosyonla ödüllendireceğini duyurdu. 500.000 CRO'ya kadar ödüllerle kullanıcılarını heyecanlandırdı!
Blog yazısında bildirildiğine göre, herhangi Crypto.com platformunda bir hesap açarsanız bu ödüllerden siz de faydalanabilirsiniz!

Crypto.com Twitter hesabından kullanıcılarını bilgilendirdi:
Crypto.com'a Chainlink (LINK) Geliyor!

Crypto.com Exchange, Chainlink (LINK)'i listeliyor! Artık Bitcoin (BTC), USDT ve Crypto.com'un kendi kripto parası olan CRO çiftleriyle LINK ticareti yapabilirsiniz!

2.757 Kullanıcıyla 102.8 Milyon CRO Katkı!

Crypto.com The Syndicate'in LINK etkinliğinin sona erdiğini duyurdu, etkinlikte 117 binden fazla Chainlink (LINK)'in tahsis edildiği ve 2.757 kullanıcıyla 102.8 Milyon CRO'luk bir katkı olduğu ifade edildi. Detaylar için tıklayın.


Tezos (XTZ) Oylaması Başlıyor!

Crypto.com Syndicate platformunda Tezos (Xtz)'un listeleneceğini duyurdu. Crypto.com token (CRO) sahipleri, 500.000 USD değerinde XTZ için %50 indirimli bir satış etkinliğine katılabilecektir. Listeleme etkinliği 17 Mart 2020 tarihinde başlayacak. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


Crypto.com'un listeleme ile ilgili attığı Tweet:

The Syndicate nedir?

Syndicate, Crypto.com'un en umut verici kripto projelerinden biri olduğu ifade ediliyor. Borsasında paraları veya jetonları listelemeleri için bir bağış toplama platformudur Syndicate. Crypto.com Coin (CRO) sahipleri, Exchange'de CRO'yu elinde bulunduranlar, bu etkinlikler için indirimli jeton hakkı bulacaktır.

Temelde yapmanız gereken:


  • CRO'yu satın alın ve Borsada (6 ay) stake yapın, ardından katılmaya hak kazanırsınız.
  • Ek CRO'ya sahip olun, böylece indirimli bir fiyata (jeton) satın almaya hak kazanabilirsiniz.
Toplamda 50.000 Dolarlık Ödül

Crypto.com'un Chainlink (LINK) içeren dördüncü ticaret savaşı için Arena çağrısına cevap verme zamanı! Uygun katılımcılar 5 gün boyunca kullanıcılara günlük 50.000 USD değerindeki havuzdan CRO ödülü paylaşılacak. Katılımcılar, CRO Trading güçlendiricisini kullanarak ödül kazanma şanslarını artırabilir!

Başlıyor! 8 Mart Pazar günü UTC saatiyle 16:00 UTC. Bitiş: 13 Mart 2020 Cuma, UTC Saatiyle 16:00.

LINK Lucky Draw - 25.000 ABD Doları Ödül

Yarışma süresi boyunca günlük 25 ve daha fazla Chainlink (LINK) işlem hacmi ile işlem yapan tüm kullanıcılar bir Lucky Draw'a girerler. Her gün, her biri 100 ABD Doları değerinde CRO alan 50 kullanıcı rastgele seçilecek.

LINK Volume Battle - 25.000 ABD Doları Ödül


İlgili blog yazısına göre: Günlük en çok LINK hacmi yapan 100 kullanıcı, ödüller için  X-Arena'ya girebilecek. Her gün, hacme göre en üst düzey tüccarlar 1.000 dolar, 2. sıradakiler 600 dolar ve 3. sıradakiler de 400 dolar değerinde CRO kazanacak.  Kalan kullanıcılar şanslı bir çekilişe girecek ve her gün 30 şanslı kişi 100'er ABD doları değerinde CRO kazanacak.

Not: LINK Günlük İşlem Hacmi: Herhangi bir LINK işlem çiftinde alım ve satım olarak tanımlanır.


Crypto.com'un çekiliş ile ilgili Twitter hesabından attığı tweet:

Hindistan'daki Kullanıcılar Artık Crypto.com'un Uygulamasını İndirebilir!

Hindistan'daki kullanıcılar, Crypto.com uygulamasını artık akıllı telefonlarına indirebilir ve kendilerine hesap açabilir. Crypto.com'un bu gelişmeyle ilgili attığı tweet'e aşağıdan ulaşabilirsiniz!YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski