Crypto.com'a Kayıplara Karşı Sigorta Geliyor

Çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com'a dair haberleri Kripto Sözlük TV üzerinden aktarmaya devam ediyoruz 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7

Crypto.com, The Syndicate platformunda Bitcoin Cash (BCH) listesini duyurdu!

Crypto.com, The Syndicate platformunda Bitcoin Cash (BCH) listesini duyurdu. Tüm Crypto.com (CRO) token'ları %50 indirimle satılacak ve kullanıcılar 500.000 USD değerinde BCH için indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 31 Mart 2020 Salı günü Crypto.com Exchange'de başlayacak.

Satış Tutarı ve Abonelik Fiyatı:

Toplam BCH Para Arzı: 500.000 USD
İndirim oranı: %50


Her katılımcının listeleme etkinliğine uygulanabilecek maksimum CRO miktarı, aşağıda gösterildiği gibi Crypto.com Exchange'de bahsedilen CRO miktarına bağlı olacak.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.
BitGo, yeni politikasının ilk müşterisinin Hong Kong merkezli Crypto.com Exchange olduğunu açıkladı!

Dijital varlık güvenliği uzmanı BitGo, müşterileri artık özel kasalarda depolanan kripto para kaybını veya yok edilmesini karşılamak için sigorta limitlerini 100 milyon doların üzerine çıkarıyor.

BitGo, müşterilerin ihtiyaçlarına göre 100 milyon dolarlık kapsamı genişletmelerine izin veriyor. Bu, kripto para sigortası sektörünün olgunlaşmasının devam ettiğinin dair bir işarettir.

Birkaç yıl önce, kripto para saklayıcıları ve büyük borsalar dijital varlıkların kaybına karşı sigortayı güvence altına almak için mücadele başlattı.

BitGo, yeni politikasının ilk müşterisinin Hong Kong merkezli Crypto.com exchange olduğunu açıkladı. Crypto.com'un kurucu ortağı ve CEO'su Kris Marszalek yaptığı açıklamada, "BitGo sağlam bir sigorta programı taşıyor, gözetimindeki kripto paralarımız için koruma kapsamını yükseltiyor ve müşterilerimize fonlarının güvenli olduğuna dair daha fazla güvence sağlıyor ve korunuyor." dedi.


Konuyla alakalı detayları Coindesk yazısında bulabilirsiniz.
Crypto.com Exchange listesinde artık Tezos (XTZ)!

Crypto.com Exchange'de  artık Bitcoin (BTC), USDT ve CRO çiftlerinde Tezos (XTZ) ile ticaret yapabilirsiniz.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Crypto.com Ödemeli Hediye Kartı artık Finlandiya'da!


Crypto.com Ödemeli Hediye Kartı artık Finlandiya'da! Kullanıcılar hediye kartlarını aracılığıyla CDON, Zalando ve Nike gibi firmalardan evde kalarak ve çevrim içi alışveriş yapabilir ve 2X'e kadar da ödüllerle ödeme yapma şansı sunuyor.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Ücretli Hediye Kartı nedir?

Gerçekten çok basit. Küresel ülkelerden e-hediye kartları satın alabilirsiniz ve hatırlatmak gerekir ki Crypto.com'un uygulamasının "ödeme" özelliği var. Bu hediye kartlarını CRO ve Bitcoin (BTC) ile satın alabilirsiniz. Crypto.com'un kendi token'ı (CRO) ile ödeme yaparsanız, CRO Token'da %10'a kadar nakit para kazanabilirsiniz.


YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski