500 TL'lik Bitcoin (BTC) Kazanma Şansı! 🔥

500 TL'lik Bitcoin kazanmaya ne dersin?

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Utopia Telegram:
https://t.me/Utopia_Turkiye

Yarışma detayları: Anlaması ve katılmasının kolay olduğu ve asla para yatırmanız gerekmediği, sadece biraz emek verilmesi gereken bir yarışmayı Utopia'nın desteğiyle başlatıyoruz! Bu yarışmada bir de hızlı olanlar kazanacak çünkü sınırlı bir kullanıcıyla olacak ve kontenjan dolduğunda yeni katılımcı alınmayacak! Asla para yatırmanız gerekmeyen bu yarışma tam 3 ay sürecek. 3 ay boyunca her hafta Utopia programında en aktif olan kişiye tam 500 TL'lik Bitcoin (BTC) hediye edilecek ve en aktif olduğu sürece diğer haftalarda da aynı kişi kazanabilir ödülü. Acaba paramı alır mıyım diye düşünmeyin, ilk haftanın ödülü Utopia tarafından Kripto Sözlük'e gönderildi ve kazanan kişiye ödülünü gönderdiğimizde transfer linki de videonun altında paylaşılacak.

Kontenjan dolduktan sonra yarışmanın başlatılması ve ödülü kazanan kişi Utopia uygulamasındaki Utopia Türkiye kanalından duyurulacak.

İlk kazanan belli oldu bile, buradan bakabilirsiniz. 😉

Unutmayın! En çok aktif olan kazanacak ve kontenjanla sınırlı! Utopia uygulaması üzerinde mail uygulaması, madencilik seçeneği, web tarayıcısı ya da basit bir oyun oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit!
  • Utopia uygulamasını buradan indirmek: http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir
  • Programı kurduktan sonra Utopia Türkiye kanalına katılmak (Gruplar çıkmıyorsa senkronizasyonun bitmesini bekleyin)
  • Hafta boyunca en aktif kişi olmaya çalışmak
  • En aktif kişi olunca 500 TL'lik ödülünü almak!
Not: Birden fazla "Utopia Türkiye" kanalı mevcut. Hangisi olduğuna emin olamazsan eğer özel anahtar ile arama yapabilirsin. Özel anahtar: 0B09579D83BE45ECECBEEA429A459910F75C44FE6DB5DE2CA965BE3A1EC4694C
Utopia Programı Kurulum ve Utopia Türkiye Kanalına Katılım

Utopia ekosistemine katılmak için öncelikle buradan programı indirmeniz gerekiyor: http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir Windows dışında Mac ve Linux destekleri de mevcut.

İndirdikten sonra "Setup" dosyasını açıyoruz. İlk açılış ekranında bizi dil seçeneği karşılıyor. Türkçe dilini seçebilirsiniz. Tamam butonuna bastıktan sonra karşımıza gelen ekranda ileri diyoruz. Kurulum tamamlandığında ise karşımıza bu ekran çıkıyor.

Bu noktada "Bitir" butonuna tıklamanız yeterli.


Programın Kullanımı ve Kanala Katılma

Programı çalıştırdığımızda karşımıza oturum aç ve yeni hesap oluştur seçeneği bizi karşılıyor. Ve buradan yeni hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.

Bizi "Utopia'a hoş geldiniz" ekranı karşılayacak. Sonraki butonuna tıklıyoruz. Şimdi ise bilgilerimizi gireceğimiz ekrana geldik. Rumuz yani üyelik adımızı giriyoruz. Gerçek adınızı ve soyadınızı girmeniz gerekmiyor. Tamamen sizin tercihiniz, ama rumuz kısmını doldurmalısınız.
Bundan sonraki işlem ise şifre belirleme. Güçlü ve tahmin edilmesi güç bir şifrenizi iki kutucuğa da yazıyorsunuz ve sonraki butonuna tıklıyorsunuz.
Dikkat: Karşımıza çıkan sayfada Utopia ekosistemine destek olmak ve karşılığında ödül kazanmak için "Madencilik" yapmak isteyip istemediğimizi soracak. Burada kişisel tercihinize göre hareket edebilirsiniz, ama eğer madencilik yapmayı istemiyorsanız "Madenciliği Etkinleştir" seçeneğini mutlaka kaldırmalısınız.
Karşımıza "Yeni özel anahtarı oluşturuluyor" ekranı gelecek. Biraz bekleyin, çok sürmeyecektir.
Ve Programımızın kurulumu tamam, Utopia ekosistemine hoş geldiniz! 😊

Programın hoş geldiniz ekranı bizi karşılıyor. Sistemi daha iyi anlayabilmek adına karşımıza çıkan ekrandaki yazıları dilerseniz okuyarak sonraki butonuna tıklayarak devam ediyoruz ve en son kapat butonuna tıklıyoruz.
Utopia Türkiye Kanalına Nasıl Katılırım?

Utopia ekosistemine katılmak için ihtiyacımız olan programı kurduktan sonra şimdi "Utopia Türkiye" kanalına katılmamız kaldı. Unutmadan hatırlatalım tekrar, haftalık ödülü ekosistem içinde yani programın içerisinde en aktif olan kişiye verecekler. Programın içerisinde web tarayıcısından tutun mail adresine, Telegram gibi sohbet odaklı kanallar mevcut. Hadi programa biraz göz atalım ve kanala nasıl katılabiliyoruz bir bakalım. Kanala katılabilmek için öncelikle yukarıdan araçlar sekmesine tıklayın, ardından kanal yöneticisi butonuna tıklayın. Doğrudan bir kanala katılmak için kanal arama sayfasına yönleneceksiniz. Buraya "Utopia Türkiye" yazmanız yeterli.
Dikkat: Kanal aramasında kanallar hemen çıkmıyorsa senkronize ediyor yani ekosistemdeki tüm kanalları size sunmak için hazırlıyor demektir.

Ek olarak: Birden fazla Utopia Türkiye kanalı mevcut, doğru kanalın hangisi olduğuna emin olmak için yukarıda görselde işaretlediğimiz kanalı logosundan tanıyabilir ya da isterseniz kanalın özel anahtarı ile arama yapabilirsiniz. Özel anahtar: 0B09579D83BE45ECECBEEA429A459910F75C44FE6DB5DE2CA965BE3A1EC4694C

Kanala Başarıyla Katıldınız!

Artık programın kurulumu ve kanala katılma işlemi tamam. Karşınıza şöyle bir ekran gelecek.
Programın kurulumu ya da kanala katılma konusunda sorun(lar) yaşarsanız eğer, aşağıdaki yorumlardan, kriptosozluktvpress@gmail.com mail adresinden ya da Telegram'dan rahatça sorularınızı sorabilirsiniz. Telegram için tıklayın!

Utopia Türkçe indir:

Utopia Telegram:

İnanıyoruz ki kafanızdaki tüm soruları yanıtlayabileceğiniz videomuz da Kripto Sözlük Youtube kanalında. Videoya aşağıdan ulaşabilirsin! 😊
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski