Block.One'ın Kripto Para Destekli Sosyal Medya Platformu Voice Yayında!

Sosyal Medya Platformu Voice Yayında
Block.One tarafından geliştirilen kripto para ile çalışan sosyal medya platformu Voice artık yayında. Blockchain tabanlı sosyal medya platformu, Block.One'ın arkasındaki şirket EOS.IO'dan geliyor ve en çok beklenen projeler arasındaydı.

Voice, kullanıcılara yayınladıkları veriler üzerinde medya gücü sağlamayı amaçlayan bir sosyal medya platformudur. Yakın zamanda 
Forbes'te çalışmış Salah Zalatimo, Voice'a CEO olarak atadı. Forbes'in dijital dünyadaki başarısında hayati bir rol oynamıştı. Voice platformunun beta sürümü artık yayında!

Voice, mevcut sosyal medya platformlarına bir alternatiftir


Voice CEO'su Salah Zalamtimo; bir blog yazısında, birçok medya platformunun yolunu kaybettiğini ifade etti. Medyanın bizi güçlendirmesi ve bizi bir araya getirmesi, bizi karıştırmaması ve bölmemesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Voice, kullanıcılara güç vererek bu sorunları çözmeyi amaçlıyor. Facebook gibi sosyal medya platformları, kullanıcıların verilerini ve gizliliğini nasıl ele aldıkları konusunda sürekli olarak incelenmektedir.

Platform, kullanıcıları kripto para birimi ile ödüllendirir


Block.One'ın CEO'su 
Brendan Blumer mevcut sosyal medya platformlarının kullanıcılarından yararlanmak üzere tasarlandığını ifade etti. Sosyal medya platformlarının, kullanıcıların bilgilerini reklamverenlere satarak kâr elde ettiğiklerini de sözlerine ekledi. Voice, Blockchain üzerine kurulu olduğu için bu sorunları çözmeyi amaçlıyor. Son zamanlarda YouTube, kripto paralarla ilgili videoları hiçbir neden göstermeksizin ve uyarmaksızın kaldırmıştı.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

0/Yorumlar

Daha yeni Daha eski