Fairspin: Blockchain ile Meydan Okuma!


Fairspin nedir?

Fairspin, Blockchain teknolojisini kullanarak kripto paralar aracılığıyla online oyunlar oynanmasına imkan sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Fairspin Blockchain çözümleri uygulayarak Fairspin slot, Amerikan blackjack, Teksas hold'em gibi tanınmış oyunları kripto paralarla oynama imkanı sunar. Oyun sonuçları, net kazanç - zararları, mevduat ve ödeme gibi tüm işlemleri Blockchain teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

Platform Hazırlığı

Fairspin platformu ana özelliğini TruePlay Blockchain platformundan aldığını belirtiyorlar. Para yatırma, oyun oynama, kazanç ve kayıplara ilişkin tüm verilerin akıllı bir sözleşmede doğrulandığını, akıllı bir sözleşme kullanıldığı için oyuncuların anonimlik riski taşımadığını ve platformun kişisel verileri paylaşmadığını, verilerin güvenli bir şekilde şifrelendiğini iddia ediyorlar.

TruePlay'e göre her türlü hacklemeyi veya sonucu değiştirmeyi ortadan kaldırıyorlar. Akıllı sözleşmeler ile oyun sonuçlarının taklit etmenin imkansız olduğunu ve platformun dengesinin Blockchain üzerinden kontrol edildiğini; bu nedenle, kazançların ödenmesi garanti edildiğinin altını çiziyorlar.

Fairspin'i kullanan oyuncuların daha hızlı, anında ve daha güvenli para yatırma işlemlerinden yararlanabildiğini ve oyuncuların işlemleri hakkında bilgilerin Blockchain'de şifreli olarak saklandığını ifade ediyorlar.
"Oyun Nasıl Oynanır?"

Öncelikle buradan Fairspin platformuna kayıt olmak gerekli. Ardından araştırmalarınız sonucu kaybetseniz de üzülmeyeceğiniz bir miktarda para ekleyerek oyunlar oynayabilirsiniz. Para ekle kısmına gelip kripto para ya da fiat para ile hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Yalnız şu anda, platform kripto para birimlerinden Bitcoin, Ethereum, Tether, Fiat para birimlerinden ise Visa ve MasterCard ödemeleri kabul ettiğinin altını çiziyor.

"TPLAY Jetonları"

Fairspin'in açıklamasına göre oyuncular kayıt olduktan sonra TruePlay (TPLAY) cüzdanına otomatik olarak erişebiliyor. Tüm mevduat, bakiyenin yenileneceği para birimine bakılmaksızın otomatik olarak TPLAY jetonlarına dönüştürüldüğünü ifade ediyorlar. Yatırılan para geri çekilirken de jetonlar para yatırma işleminin yapıldığı para birimine tekrar çevrildiğini ve işlemlerin otomatik olduğunu, böylece oyuncuların ek adımlar atmasına gerek kalmadığını iddia ediyorlar.

Oyunlar ve Oyun Sağlayıcılar

Bu noktada Fairspin tarafından yapılmış bir oyun sunulmuyor. Fairspin'in açıklamasına göre oyuncular başta standart olarak tanınmış bazı oyunları ve diğer platformlarda popüler olan oyunlar da mevcut. Platformda Spinomenal, Microgaming, Netent, Betsoft, Play'n go, iSoftBet, Playson vb. çeşitli oyun geliştiricilerin oyunları mevcut.
Son olarak; Bu tarz platformlar online sistemler olduğu için her zaman kayıp riski vardır. Kaybetseniz bile üzülmeyeceğiniz rakamlarla yatırım yapmayı düşünebilirsiniz, eğer isterseniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski