Kripto Para Ticaret Botu BitSonar!

BitSonar Nedir?

BitSonar, 2016 yılında Estonya'da kripto paralara yatırım yapmayı hedefleyen bir şirket olarak kuruldu. Şirketin zaman içerisinde büyüyerek geliştirme ekibi kurduklarını ifade ediyorlar. Geliştirme ekibinin devreye girmesiyle, şirket performansını arttığını ve gelişmiş düşük riskli ticaret stratejilerini kullanan ilk benzersiz ticaret algoritması oluşturduklarını ve piyasanın yönünün ne olacağını belirleyen ve kârlılığı artıran yeni bir tahmin yöntemi ve kendi kendine öğrenen bir ağ kurduklarını iddia ediyorlar.
Ticaret Botu BitSonar

Kripto para piyasasının yönünü tahmin etmek için karmaşık matematiksel modeller ve tahmine dayalı analizler kullandığını belirten BitSonar ekibi, ayrıca arbitraj hipotezlerinin oluşturulmasında kullanılan kuantum yaklaşımı sayesinde riskleri neredeyse tamamen sıfıra indirdiğini ve yapılan fon getirisini de önemli ölçüde arttırdıklarını ifade ediyorlar.
Neden BitSonar?

Derin tarihsel analiz kullanılarak yapılan hesaplamalarla işlemleri sıkı bir şekilde düzenlediğini belirten BitSonar ekibi, yüksek hassasiyete sahip algoritmalarından şu şekilde bahsediyor:

Sistemli Ticaret: Platform, ana akım kripto para birimi borsalarından büyük hacimlerdeki tarihsel verilerdeki kalıpları tanımlayan Echofund ticaret sistemini uygular. Algoritmaları, gelecekteki pazar hareketlerini tahmin etmek için sosyal ağlardaki arama eğilimlerini ve etkinliğini dikkatlice izler ve gelecekteki piyasa hareketleri tahmin edilir.
Trend Analizi: Eğilimleri, kalıpları tanımlar ve analiz edilir. Bunları yatırımcılar için kullanmadan önce belli bir süre boyunca test ettikleri ticaret hipotezleri oluşturmak için kullanılır.

Anında Yanıt: BitSonar işlem platformunun özelliklerinden biri hızlı bir yanıttır. Platform, yüksek hassasiyetli ticaret fikirlerine sahip olmak için BitSonar ekibi tarafından oluşturulan benzersiz teknolojileri kullanıyor. Yapay zeka teknolojisini kullanarak algoritmalar, fiyat sinyallerine ve piyasa hareketlerine milisaniye içinde tepki verebilir.

Risk Yönetimi: BitSonar yapılan tüm talepleri kontrol etmek için otomatik risk yönetimi kullanır. Ayrıca, devam eden kuantum analizi, platformun konumlarındaki tüm potansiyel riskleri azaltmasına ve en düşük risk seviyesi için en yüksek kârlılığa ulaşmasına izin verir.
BitSonar'ın Avantajları

BitSonar platformu, eski geleneksel pazar analizlerine göre önemli avantajlar sağladığını iddia ediyor:
  • İstikrarlı, yüksek kâr getirisi
  • Karar alma süreçlerinde optimizasyon
  • Anormal piyasa faaliyeti dönemlerinde artan fon performansı
  • "İnsan faktörü" risklerine daha az maruz kalma
  • Geleneksel pazarların gözlemleyemediği pazar eğilimlerini ve modellerini belirleme fırsatı
"Ücretsiz 3 Gün Deneme"

Yatırım robotu olan ticaret botu, kuantum algoritmalarını denemek için 3 gün ücretsiz kullanım hakkı tanıdıklarını ifade ediyorlar. 3 gün boyunca yatırım robotu günün 24 saati derinlemesine piyasa analizi gerçekleştirerek maksimum gelir elde etmek için yatırılan parayla yatırım yapacak. Bu 3 günün sonunda algoritma verimliliğine erişim sağlanacağını belirten BitSonar'ın yatırım robotunu tamamen ücretsiz kullanılabildiğini, sadece yatırım yapmak için kullanılacak 50 dolar yatırmak gerektiğini, dilenirse 3. günün sonunda yatırılan parayı geri iade ettiklerinin altını çiziyorlar.
Yatırım nasıl yapılır?

Araştırmalarınız sonucu yatırım yapma ve kaybetseniz de üzülmeyeceğiniz bir miktar ile yatırım yapmaya karar verdiyseniz öncelikle BitSonar'a buradan kayıt olabilirsiniz. Sonra hesabınıza giriş yapıp sağ üstte "deposit" butonuna tıklayın. Bitcoin, Ethereum veya Amerikan Dolar'ından herhangi bir ödeme yöntemini seçin ve transfer yöntemini kullanarak yatırım yapmak için belirlediğiniz miktarı gönderin.
BitSonar'da Yılbaşı Kampanyası

BitSonar temsilcileri, yılbaşı kampanyalarını 17 Ocak 2020 tarihine kadar uzattıklarını belirttiler. 17 Ocak'a kadar yatırımın büyüklüğüne ilişkin kısıtlamaları kaldırdıklarını ifade ediyorlar.

Sınırların tüm kullanıcılar için geçerli olacağı ve "ortak" statüsüne sahip müşterilerin artık 500 dolardan başlayan yatırımlarında %10 para iadesi kazandıklarını belirtiyorlar.
Sonuç olarak, BitSonar yatırımcılarına mümkün olan en düşük risk seviyesi için mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmesini sağlamak için fonun ana unsurları olan risk yönetimi ve algoritma sunduklarını iddia ediyorlar.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski