Bitcoin Soğuk Cüzdanı Kullanmanın Avantajları Nelerdir? İndirimli Ledger Nasıl Alınır?

Bitcoin ve birçok altcoin'in artan popülerliği karşısında insanların kripto paralarını güvende tutma ihtiyaçları daha da artıyor.

Soğuk cüzdan (depolama) Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi birçok coin'inizin gizli kodu güvenli bir şekilde saklar ve tıpkı bir internet bankacılığı kullanır gibi kripto para yönetiminizi çok kolay yapmanızı sağlar. Sahip olduğunuz özel anahtar, kripto paralarınızın güvenliği için en önemli temel taşıdır. Özel anahtarınıza bir kişinin ulaşması, kripto paranızın artık o kişiye geçtiği ya da özel anahtarınızı kaybetmeniz artık kripto paralarınıza ulaşamayacağınız anlamına gelir. Bu noktada Ledger Wallet gibi soğuk cüzdanlar imdadımıza koşar, Bitcoin ve altcoin'lerimizi güvenli bir şekilde korumamıza ve saklamamıza olanak sağlar.

Bitcoin soğuk cüzdanı demek, doğru bir anlatımla elinizdeki Bitcoin'in yedeğini çevrim dışı (offline) bir şekilde saklama anlamına gelir.

Çok yüksek miktarda Bitcoin (BTC) ve altcoin'lerinizi depolamanız ve güvenliğiniz en yüksek önceliğiniz olmalıdır. Üçüncü şahıslarla çalışmanıza ve onlara güvenmek zorunda kalmaz, onun yerine kripto paranızı kendiniz koruyabilirsiniz.

Bitcoin ve altcoin'lerinizi soğuk cüzdanda saklamak için herkesin aklına gelen ilk yöntem Ledger Wallet sistemi olacaktır.

Siz de bir adet Ledger Wallet sahibi olmak isterseniz Kripto Sözlük aracılığıyla 140 Türk Lirasından fazla indirimle almak için vereceğimiz linki kullanabilir ve "KRIPTOSOZLUKTV-LTZ" indirim kodunu kullanabilirsiniz!

İndirimli Ledger Wallet almak için tıklayın: http://bit.ly/LedgerYilbasiFirsati2
Kripto Sözlük indirim kodu: KRIPTOSOZLUKTV-LTZ
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski