Icrypex Müşteri Hizmetleri Deneyimi 💪

Icrypex Müşteri Hizmetleri Deneyimi
Türkiye'deki kripto para borsalarından olan Icrypex, komisyon kampanyasının yanında 7/24 müşteri hizmetleri gibi yatırımcı dostu uygulamalarıyla yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Finans sektöründe geçmişi olan uzman bir ekipten oluşan Icrypex, ayrıca transfer ücretlerini de kaldırdığını açıkladı. Transfer ücretinin kaldırılmasıyla ilgili duyuruya buradan bakabilirsiniz. Bizler bu yazımızda sizlere Icrypex müşteri hizmetleriyle yaşadığımız tecrübeyi aktarmaya çalışacağız. 😊


Icrypex'in Müşteri Hizmetleri Deneyimi Nasıl?

Yatırım yaptığımız, her şeyden önce elimizdeki fiat para ya da kripto parayı bir borsaya gönderdiğimizde, bazen borsayla iletişim kurma ihtiyacımız olabiliyor. Icrypex ise tıpkı komisyon kampanyası gibi 7/24 ulaşılabilir müşteri hizmetleri ile diğer borsalardan kendini bir adım öne çıkarıyor. Kripto paralarla alakalı her ne konu olursa olsun yatırım tavsiyesi vermeden müşterilerine yanıt veriyorlar.
Kripto Sözlük takipçilerine kendi tecrübemizi paylaşalım. Icrypex'e buradan kayıt olduktan sonra, çok kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetlerinden bir görevli bizleri arıyor. Küçük bir tanışmadan sonra öncelikle kripto paralar hakkında karşılıklı bir bilgi alışverişi oluyor, müşteri hizmetleriyle kurduğumuz iletişimde sadece borsa konuşulmuyor, herhangi bir kripto para hakkında bilgi alabiliyor; hatta Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi birçok coin hakkında analiz desteği bile alabiliyorsunuz. Tabii ki yinelemek gerekirse bunların hiçbirisi yatırım tavsiyesi olarak verilmiyor.  Icrypex, yatırımcının bilgi almak istediği konularda ya da ön göremediği bir konuda yardıma her daim hazır olan bir müşteri desteği sunuyor. Tüm bu konuşmalar samimi bir üslup çerçevesinde oluyor. Hatta bir ara konuşmamızda konu kripto paralardan tamamen sohbet havasına bile geçtiği zamanlar oldu. Örneklemek gerekirse: 

KT = Kripto Sözlük
MH = Icrypex Müşteri Hizmetleri

KT= Duydunuz mu Galatasaray ve Juventus Chiliz şirketiyle beraber token çıkarttı. Sizce neler olur?
MH= Evet duyduk efendim, belki duymuşsunuzdur Juventus'un stat şarkısı değişecek ve oylamaya token sahibi Juventus taraftarı da katılabilecek. Taraftar tokenler sayesinde misal Galatasaray'ın ileride yapacağı girişimlerde taraftarlar söz sahibi olacak. Belki bakarsınız transferler bile bu token ile yapılır ve bankalara çok yüksek para transferi ücreti ödenmez.
KT= Her anlamda insanların daha fazla ve farklı bir katılım sürecinin artacağı bir döneme giriyoruz.
MH= Kesinlikle katılıyorum. Hangi takımı tutuyorsunuz?
KT= Galatasaray.
MH= Ah ah, bu sene ne olacak böyle... Gülüşmeler... 😊

Gündemi gerçekten takip eden bir ekip ile karşımıza çıkıyor Icrypex. Her yatırımcıya özel bir müşteri temsilcisi atandığını, müşterilerin istediği saatte kendilerine özel müşteri temsilcilerini arayabildiğini ya da hafta sonu çağrı merkezi hizmetlerinin kesintisiz devam ettiğini söylüyorlar.

Çağrı merkezi hizmetleriyle kendilerinden bahsettirmelerinin yanında, yatırımcılar için analiz yapmanın borsanın bir sorumluluğu olduğunu ifade ediyorlar. Borsa olarak yatırımcılarının piyasa hakkında güncel bilgi sahibi olmasını ve yatırımlarını doğru analizler doğrultusunda yapmalarını istediklerini belirtiyorlar. Ayrıca Icrypex'in Telegram kanalından da her zaman ulaşabilirsiniz: https://t.me/icrypex_tr

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski