Arbitraj İle Kazanç Nasıl Sağlanır? (ArbiSmart)Arbitraj Nedir?
Arbitraj: farklı borsalarda işlem gören kripto para, emtia, menkul kıymetin, borsalar arası oluşan fiyat farklarından yararlanmak için alıp satma işlemidir. X kripto parasını ucuz olduğu borsadan satın alınarak daha pahalı olduğu borsada satılma işlemidir.

Elbette burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, kripto para sektörünün çok dalgalı olması ve bu durumda arbitraj hesaplamalarının yapılması gerçekten çok zor olması.
(Görsel: ArbiSmart.com/tr)
Arbitraj işlemini kolay ve otomatik yaptığını söyleyen ArbiSmart sistemi nedir?

ArbiSmart, kripto para sahiplerine Euro, Bitcoin, Ethereum ve kredi kartı aracılığıyla kâr yatırımları yapmalarına ve kullanıcıların yapmış oldukları kârlarını transfer etmeleri için seçenekler sunmasının yanında, bahsettikleri en çok dikkat çeken özellikleri ise kripto paraların farklı borsalardaki arbitraj manevralarını otomatik ve devrimsel nitelikte yapma fırsatı sunduğunu söylüyorlar. Ayrıca, kullanıcılara maksimum kârlılığı sağlamak için lisanslı ortaklarla birlikte çalıştıklarını ifade ediyorlar.

Kripto para birimleri çıktığından beri borsalarda alım satım yapmak ve kârlı yatırım kararları almak bazen gerçekten de karmaşık olabiliyor. Bu karmaşıklığın ArbiSmart arbitraj platformu ile daha kolay bir hale gelebileceğini ifade eden ArbiSmart, ayrıca kullanıcı dostu bir ara yüz sunduğunu da ifade ediyor.
Avrupa Birliği lisanslı olduğunu söyleyen ArbiSmart, platformun AB yasaları çerçevesinde yasal dayanağı olduğunu da ifade ediyor.
Blockchain teknolojisini kullanarak aynı anda çok fazla işlemi, yüksek hızla yapabildiğini ifade eden ArbiSmart; kripto para arbitrajını tamamen güvenli ve avantajlı bir sistemde yaptığını söylüyor. Yatırım ve borsa gibi finansal işlemlerin otomatik olarak yapılabilmesini sağlıyor. ArbiSmart'ın en büyük iddiası ise kripto para kullanıcılarının geliştirdikleri otomatik arbitraj sistemi ile anında 20'den fazla kripto para birimi ile kâr elde edebildikleri şeklindedir.

Kullanıcılar için benzersiz ve devrimsel bir platform geliştirdiklerini ifade eden ArbiSmart platformu, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduklarını ve bu sayede işlemleri hızlı ve kolayca yapabilme imkanı sunduklarını ifade söylüyorlar.
(Görsel: ArbiSmart.com/tr)
Kullanıcılarına minimum 300 Euro ile Bitcoin, Ethereum, Kredi Kartıyla yatırım yapma imkanı sunduklarını belirtiyorlar.
(Görsel: ArbiSmart.com/tr)
ArbiSmart'ın Arbitraj konusunda en önemli özelliği ise, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve toplamda 19 coinin aynıda anda 20'den fazla borsada anlık arbitraj farklarını göstermesi ve anlık olarak otomatik şekilde hızlı bir işlem yapması olduğunu ifade ediyorlar. Bu sayede arbitraj farkından yararlanmak istediğiniz coini fiyatı en düşük borsadan satın alıp fiyatı en yüksek olan borsada anlık ve hızlı bir şekilde satılabildiğini söylüyorlar.
(Görsel: ArbiSmart.com/tr)
Türk kullanıcıları tarafından gün geçtikçe daha çok kullanıldığını ifade eden ArbiSmart, Türkçe dil seçeneği eklediğini ve bu anlamda kendilerini geliştirdiklerini söylüyorlar.

ArbiSmart'a kayıt olduktan sonra desteğe ya da sohbete "KriptoS10" promosyon kodunu yazarsanız, yatırımınızın %10'u kadar ek Token kazanacaksınız!
Detaylı bilgiler için ArbiSmart'ın web sitesine bakabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski