Yeni Blockchain Aracı, 30 Saniyede Doğrulanabilir Denetim Vaat Ediyor!

Muhasebe ve iş danışmanlığı firması Armanino, Çarşamba günü saniyeler içinde firma kaynaklı finansal denetimler vaat eden yeni bir Blockchain tabanlı araç başlattı. TrustExplorer 2.0 adını verilen bu yeni Blockchain aracı sayesinde, bir şirketin mali tabloları saniyeler içinde denetlenebiliyor.

Her geçen gün Blockchain üzerine projeler artmaya ve hayranlık bırakmaya devam ediyor.
Blockchain teknolojisi, başta güvenlik ve şeffaflık ile her sektörde, hatta hayatın her alanında etkin bir rol almaya gün geçtikçe devam ediyor.

Armanino şirketi, Blockchain teknolojisini kullanarak dijital bir defter oluşturuyor. Bu dijital defter sayesinde, sistem kendini otomatik olarak ortalama 30 saniye içerisinde kendini denetleyebiliyor. 
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski