LocalEthereum'un Yeni Adı!

Mevcut olandan çok daha fazla kripto para desteğini hızlandırabilme isteğinde olan LocalEthereum, platform isim değişikliğine gitme kararı alarak LocalCryptos adıyla, markalaşma adına adım attığı bildirdi. Eş düzey platformdaki LocalBitcoin'e rakip olarak LocalEthereum önde gelen kripto para birimlerine daha fazla destek vermeye başladı.

Eş değer platformun daha fazla kripto para birimi ekleyeceğini ilan ettiği için bir blog haberinde LocalEthereum, kendini LocalCryptos olarak tanıtacağından bahsetti. Blog, LocalEthereum'un, şimdiki adıyla LocalCryptos'un dünya çapında yüz binden fazla kullanıcıya hizmet ettiğini belirtti.

LocalCryptos, Bitcoin için desteğini arttırdı.

Blog'da yazana göre, LocalCryptos tüm eş değer kripto pazarında yenidir. Dünya çapındaki kripto rampalarına, fiyat noktası için tek durak olduğunu iddia ediyor. LocalBitcoins'e doğrudan rakip olan LocalCryptos, önde gelen şifreleme para birimi bitcoin için verdiği desteği arttıracağını belirtti.

Platformun tüm dünyada yüz binden fazla kullanıcısı olduğu iddia ediliyor. LocalCryptos ayrıca zaman içinde en popüler Ethereum tabanlı belirteçlerin bazılarını listeleyeceğini de bildirdi.

LocalCryptos, LocalBitcoins'i devralma amacında

P2P savaşında, LocalCryptos, platformun önemli değişikliklere uğradıkça güç kazanacağına inanıyor. Daha önce, LocalBitcoins Finlandiya'dan resmi bir lisans almayı başardıktan sonra ülkede dijital hizmet sağlayıcısı olarak hizmet vermeye başladı. Fin düzenleyicilerinin gözünde, LocalBitcoins resmi bir dijital para sağlayıcıdır.
Buna istinaden LocalCryptos ise ismini değiştirerek bir adım attı. Bitcoin'i de destekleyerek tek lider olma amacı adına çalışmalarına devam ediyor.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski