Huobi'ye Banka Entegrasyonlu TL Desteği Geliyor!

Huobi'ye Banka Entegrasyonlu Türk Lirası Desteği Geliyor
Dünyada önde gelen Kripto Para borsalarından olan Huobi, Türkiye'deki kullanıcılarına yönelik Türk Lirası'yla işlem yapma imkanı getiriyor!

Huobi, Direkt bankalarla entegre bir şekilde Türk Lirası desteğinin yılbaşından hemen önce gelmesi bekleniyor. Bu sayede kolaylıkla banka hesabınızdan doğrudan Huobi'ye Türk Lirası gönderip Bitcoin ve birçok altcoin'i büyük bir kolaylıkla satın alabilir, dilerseniz coin'lerinizi Türk Lirası'na çevirip banka hesabınıza tek tuşla tekrar çekim yapabilirsiniz.
Huobi üyeliğiniz yoksa buradan üye olabilirsiniz 😊
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski