Crypto.com Borsa Açıyor!

Crypto.com Borsa Açıyor!
Başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar ile  hayatımıza giren borsalarının sayısı gün geçtikçe giderek artıyor. Kripto Para borsası konusunda son hamle Crypto.com'dan geldi!
Hong Kong merkezli kripto servis sağlayı şirketi olan Crypto.com, kendi borsalarını kurduklarını ilan etti.

Crypto.com'a ait borsanın gelecek ay müşterilere sunulacağı ifade ediliyor. Şirket ayrıca kripto girişimleri için bir fon yaratma platformunun da kurduklarını ifade etti.
Borsa Ekosistemimizi Mükemmel Hale Getirecek.
Crypto.com'un CEO'su Kris Marszalek, borsaya başlamanın asıl sebebinin kendilerini ekosisteme entegre etmek için olanak sağlayan bir sonraki adım olduğunu söyledi.

Kris Marszalek'e göre, bir sonraki boğa döneminde, gelişecek ve büyüyecek olan şirketlerin tüm ekosistemini kurmayı başarmış şirketler olacağını ifade ediyor. Geniş bir ürün yelpazesi sunan şirketlerle rekabet edebilmek için yalnızca bir tür hizmet sunan bir şirketin çok zor hayatta kalacağını da sözlerine ekledi.

Borsa Dokuz Kripto Para Birimini Destekleyecek.
Crypto.com'un kurduğu borsanın başlangıçta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), EOS, Stellar Lümen (XLM), Tether (USDT), MOS ve Crypto.com’un kendi kripto parası olan CRO da dahil olmak üzere dokuz adet kripto para birimini destekleyeceğini açıkladılar.

BTC, USDT ve CRO borsadaki üç temel kripto para olacak. Şirketin yerel tokeni CRO'yu kullanacak olan kullanıcılar ise işlem ücretlerinde %100'e varan türden indirimlerden yararlanabileceklerini açıkladılar.
Crypto.com Borsası

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski