CoinField’in Ripple (XRP) projesi nedir? XRP Defterine Yerleşik “SOLOGENIC”i tanıtıyor!


CoinField, hisse senedi ve ETF'ler gibi talep üzerine tokenize edilmiş varlıkların alım satımını kolaylaştıran gelişmiş bir ekosistem olan Sologenic'i tanıttı!


CoinField Solojenik ve SOLO Paraları Tanıtıyor

Sologenic ekosistemi, 25'ten fazla küresel borsadan tokenize varlık alım satımını kolaylaştıracak. Aynı zamanda, XRP Defterinin (XRPL) üzerinde fiat destekli Stablecoin'lerin piyasalarda satışı sağlayacak.

Sologenic, piyasa yapımı ve likidite için SOLO jetonlarını kullanmaktadır. Paralar, işlemlerin ve tüm tecrübelerin çok daha hızlı olmasını sağlayan XRP Defterine verilir.

Bu şekilde, kripto varlıkları ile Blockchain esaslı olmayan varlıklar arasında yeni bir 'dinamik köprü' oluşturmak mümkündür. SOLO paraları, CoinField'in borsasında, yaklaşmakta olan CoinField DEX'te ve diğer birçok kripto platformunda işlem görmeye hazır olacak.


CoinField CEO'su Bob RAS, mevcut girişim hakkında yorumda bulundu:

Dünyanın dört bir yanındaki insanların Blockchain üzerinden farklı küresel borsalara erişimini kolaylaştırıyoruz. Tokyo'da yaşadığını ve NASDAQ, HKEX, LSE, Deutsche Boerse ve büyük borsalardan elde edilen varlıkların tek bir güvenli platformda alım satım yapabileceğini hayal edin.
Bu gerçekten etkileyiciydi!
Buna ek olarak Bob RAS, platformun XRPL'deki stokların talep edildiği şekilde olduğunu, bu da bireylerin herhangi bir kripto para birimine karşı işlem yapmalarına olanak sağladığını açıkladı. Sologenic, insanların hisse senetlerine yatırım yapmalarına izin vererek kitlesel benimsenmeyi hedefliyor.

Sologenic'in, kullanıcıların farklı karar alma etkinliklerine katılabilecekleri ve SOLO Topluluk Fonu ve SOLO Genişleme Fonu'ndan yararlanabilecekleri topluluk temelli bir ekosistem olduğunu belirttiler.

CoinField'in ses getirecek XRP tabanlı bir proje planladığını yakın zamanda konuşuluyordu, hatta CoinField'in CEO'su Bob RAS, Twitter'da Sologenic Projesinin logosunu paylaşmıştı.


Bay Ras, XRPL'nin basit bir entegrasyonundan daha fazlası olduğunu açıkladı.
İlk günden itibaren, insanların farklı varlıkları kolayca alıp gerçek zamanlı olarak harcayabilecekleri yeni bir finansal ekosistem oluşturmak istediklerini söyledi.

Yeni Sologenic cryptocurrency ekosistemi ile CoinField sonunda tüm finansal ve kripto para dünyasındaki geleneksel varlıkları ve kripto para birimlerini yönetme imkanı sağlıyor.

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski