Lightnite: Bu Oyunu Oynadıkça Bitcoin Kazandırıyor!

Lightnite'ın yapımcısı Satoshis Games Studio, görünen o ki yaratmış oldukları oyunu bir hayli Fortnite'a benzetmiş. Fakat asıl ilgi çekici detay, oyunun battle royale oyunları içinde ilk defa Bitcoin'i kullanıyor olması.
Lightnite, diğer battle royale oyunlarına benzer klasik özelliklerini barındırıyor. Satoshis Games kurucularından Federico Spitaleri şöyle açıklıyor: ''Lightnite, oyuncular arasındaki her belirli dijital etkileşimin parasal bir ödül veya ceza almasını sağlayan online çok oyunculu bir battle royale oyunudur. Basit bir deyişle, oyuncular diğer oyuncuları vurarak Bitcoin kazanır ve vurulduklarında Bitcoin kaybederler.''

Kazanılan Bitcoin (BTC) ile ister oyun içi alışveriş yapabilirsiniz ya da Bitcoin cüzdanınıza transfer edebileeğiniz ifade ediliyor. 
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski