Huobi, Türk Lirası İle Hizmetlerini Genişletiyor!

Singapur merkezli önde gelen kripto para borsası Huobi, Türk Lirası cinsinden işlem yapan bireylerin Türk Lirası erişimini artırma planlarını açıkladı.

Türkiye'de Huobi ve Bitcoin Genişlemesi

Bu son duyuru, Huobi'nin geçtiğimiz birkaç ay boyunca Türkiye'deki çabalarının bir devamı. Haziran 2019 yılında kurulan Huobi Türkiye ofisi, “Türk pazarına agresif bir hareket” getirmek isteğini dile getirdi. Bu lansman başlangıçta diğer Orta Doğu ülkelerindeki yerel Huobi ofisleri tarafından denetlendi ve genel olarak Türkiye için geniş operasyonlar düzenlemek istediklerini belirttiler.
Türkiye'de Bitcoin'in ekonomik olasılıklarına olan ilgi, son birkaç aydır tekrar yükselişe geçmekte ve liradaki genel istikrarsızlık, Bitcoin'i para birimi olarak çekici bir seçenek haline getirmektedir. 
2019’da, bazı raporlarda Türklerin Şubat 2019’da, Avrupa’nın diğer sakinlerinden daha fazla Bitcoin sahibi olduğu tespit edilmişti.
Huobi Global CEO'su Livio Weng, Huobi'nin yeni hizmetinin basın açıklamasında Türkiye'nin potansiyel önemini vurguladı.
“Türkiye bizim için önemli bir bölge ve Huobi'nin altı yıllık endüstri uzmanlığını, gelişmiş ekosistemini ve piyasaya bir güven standardı getirmeyi getirmeyi hedefliyoruz." dedi.
Huobi, Türklere yalnızca Bitcoin'i değil, aynı zamanda birçok başka kripto paraya da erişim sağlayacak. Kullanıcılar, 2019'un sonunda “banka havalesi yoluyla ve Tether için takas yoluyla kolayca para yatırabilecekler”
Huobi'ye şimdiden katılmak için linke tıklayabilirsiniz:

Huobi Kayıt
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski